Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortuszt mennyi időre rá...

Abortuszt mennyi időre rá csinálnak újra?

Figyelt kérdés
Lehet megint terhes vagyok, pedig nem rég volt abortuszom egy egészségügyi probléma miatt!
2013. júl. 30. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Bármikor.

Csak azt nem értem, miért olyan nehéz védekezni. Oké, hogy az előző eü-i probléma miatt volt, de most?

2013. júl. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
És miért lettek törölve a válaszok?
2013. júl. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Bármikor. Viszont rohadt gyorsan gondolkozzál és próbáld meg felfogni, hogy mi is az a védekezés.
2013. júl. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

az enyêm is törölve lett....

Miêrt nem vêdekezel?

2013. júl. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Ha nem akarsz babát akkor VÉDEKEZZ manapság már mindenhol árulnak gumit.. már a középsulikban is
2013. júl. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Ma Magyarországon jogod van arra, hogy akár minden megfogant, élő és ártatlan gyermekedet abortáltathasd.
2013. júl. 31. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%
Bevállalom a 0 pontot, de remélem a méhedet is kiveszik, hogy többet ne eshess teherbe. Felelőtlen vagy, dugni tudsz, gondolkodni nem. Az előzőt sem értem meg, hiszen nyilván azt sem akarták, ha ezt sem akarják..
2013. júl. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%

Pont az előbb olvastam egy kérdést ,,Vetélés, missed ab csoportban". Nekem úgy jött le, hogy ugyan az a kérdező.

Ezért nem kellene rögtön ítélkezni, meg ocsmányságokat a fejéhez vágni valakinek, addig amíg nem tudjuk a hátterét a dolognak. Főleg úgy, hogy oda lett írva, hogy az abortusz eü. probléma miatt volt (tehát missed ab vagy vetélés utáni).

2013. júl. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%
Akár mikor, de nem értem miért nem lehet védekezni normálisan. Miért jobb kaparásra járni.
2013. júl. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!