Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
előző hónapban 2x is megjött most viszont késik.. Szeretnék babát, de korai még suli miatt. Ha terhes is lettem mit tegyek? Van otthoni módszer a terhesség megszakításra? vagy mindenképpen orvos?
2013. aug. 26. 09:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Mindenképpen orvos!


Annyit tudsz tenni, hogy veszel egy terhességi tesztet a drogériában max. 800 Ft, megcsinálod és legelább tudod, hogy mi a helyzet

2013. aug. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
a hasam görcsöl, de félek nem jön meg. vettem tesztet, csak nem akarom addig megcsinálni amíg itthon vannak. a nap bármely szakában elvégezhető. Barátom tud róla és ő örülne neki. :( el vagyok keseredve.
2013. aug. 26. 10:04
 3/14 anonim ***** válasza:
Mikor tudsz tesztelni? Egyelőre ne keseregj! Próbálj megnyugodni. Nem tudsz elmenni valahova? Pláza, gyorsétterem ahol meg tudod csinálni a tesztet? Neked is jó lenne ha tudnád mi a helyzet. Majd írj mi a helyzet, ha szeretnéd ígérem segítek kitalálni mi legyen.
2013. aug. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi. Nem tusok sajnos, nem városban lakom :(. Anya meg itthon van még egy hétig, abban reménykedek elmegy egy kis időre, hogy tudjak tesztelni.
2013. aug. 26. 10:21
 5/14 anonim ***** válasza:
Miért kell Anya előtt ilyet titokban csinálni?.... Am meg pár perc a fürdőszobában.
2013. aug. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
mert elég nagy patália lenne belőle. barátomat se szívleli
2013. aug. 26. 17:09
 7/14 anonim ***** válasza:

A tesztet pisilés alkalmával 5 perc alatt meg tudod csinálni.

Ha +, akkor orvos egyből, mert ha halogatod, akkor még választási lehetőséged sem lesz.

A szünidő fennmaradó részér, pedig a saját erdekedben töltsd azzal, hogy utánanézel a fogamzásgátlásnak, és használod is azt.

2013. aug. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Fogamzásgátlót mindenképpen akarok íratni. tea esetleg van ami meghozza a vérzést? olvastam hogy van valami tea. meg cickafark és kakukkfű tea is jó erre a célra
2013. aug. 27. 12:35
 9/14 anonim ***** válasza:
Megcsináltad már a tesztet??
2013. aug. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
ma vettem, holnap csinálom.
2013. aug. 27. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!