Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » 11 napja volt abortuszom, és...

11 napja volt abortuszom, és még mindig van barnás folyásom. Ez normális?

Figyelt kérdés
Első pár nap alig-alig, utána erősebb vérzésem volt, kb 4-5 napig. Nem túl sok, egy tisztasági betét elengedő volt, a görcsök meg sem közelítették a menstruációs görcsöket, csak halványan éreztem. Azóta nem görcsölök, de folyamatosan barnás folyásom van. Inkább napközben, nem nagy mennyiségben. Tegnap este nagyon erős volt, de még mindig tart. Az orvos azt mondta, hogy ez kb. a 10ig napig lehetséges. Mitől lehet? Kérjek időpontot nőgyógyászhoz? Azt mondták, hogy a nőgyógyászt az első menstruációm jelentkezése után kell felkeresnem, HA nincsen gond.

2013. okt. 4. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
én inkább elmennék a dokihoz. inkább fuss felesleges kört, minthogy valami baj legyen - ne legyen!!!!!
2013. okt. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
nekem utána 1-napig volt kis vérzés azt mondták így normális és utána 6-7 hétre jött meg rendesen!!!orvos minden kép!!
2013. okt. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem normális, talán nem tisztították ki rendesen a méhed.
2013. okt. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát ez fura, én nekem azt mondták annó hogy több hétig a barnázás oké, nekem is volt 4-5 hétig, amig meg nem jött... utána elmult. és semmi bajom sem volt.
2013. okt. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utána 2-3 nappal elmúlt, a doki úgy zavart haza, hogy majd az első menstruáció után menjek vissza. Azt mondta teljesen normális, a barnázás, mindenkinek más ütemben tisztul, ha vérzésem lenne akkor menjek vissza.
2013. okt. 17. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!