Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Enyhe barnás folyás normális?

Enyhe barnás folyás normális?

Figyelt kérdés
Sziasztok!6 hetes terhes vagyok, nagyon enyhe barnás folyásom van (szinte alig észrevehető a papíron)Ez az első terhességem. Kicsit félek, mert elég rosszakat olvastam ezzel kapcsolatban. Fájdalmaim nagyon gyengék. Van értelme megijednem, vagy ez még normális?

2013. szept. 30. 14:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Sezrintem kérdezd a védőnőt vagy az orvost
2013. szept. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
nem normàlis. irâny a doki. lehet, hogy semmi gond, de lehet, hogy igen.
2013. szept. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A terhesség alatt minden vérzés esetében orvoshoz kell fordulni. Sajnos ez lehet a vetélés előjele is.

Nem jelenti azt hogy biztosan baj van, de menj azonnal orvoshoz, valószínűleg kapsz progeszteronpótlást!

2013. szept. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is hat hetes voltam amikor barnáztam. Irány az ügyelet! Valószínűleg csak egy kis bevérzés mint nálam volt, de ilyenkor hormonpótlást szoktak adni. Minden jót!
2013. szept. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Helyes, hogy félsz! Nekem vetélést jelzett anno sajnos.Kívánom, hogy neked ne ezt jelezze!
2013. szept. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Sajnos elment. Nagyon, nagyon magam alatt vagyok. Remélem a következő sikerülni fog.
2013. szept. 30. 18:49
 7/13 anonim ***** válasza:
Elment? 3-kor írtad és 6-kor már nem volt baba úgy,hogy alig észrevehető volt a barnázás? Leírnád,hogy mi történt? Voltál dokinál?
2013. szept. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen még 3 kor elmentem dokihoz. Irtó bunkó volt, zokogva jöttem ki tőle. De a lényeg az volt, hogy ne is számítsak arra, hogy ebből életképes magzat lesz valaha. Egyébként annyi volt, hogy amikor nem jött meg, akkor utána csináltam tesztet. Aztán volt egy enyhe vérzésem (gondoltam beágyazódás) aztán matekoztunk otthon. Jött a rosszullét és minden. Amikor a második menstruáció sem jött és a második teszt is pozitív volt akkor biztos voltam benne, hogy terhesség és abban is hogy mióta. Erre jött tegnap a barnázás. Mire a dokihoz elmentem már elég erős volt. Csinált hüvelyi ultrahangot és mondott egy csomó dolgot arról, hogy nem így kellen kinéznie, meg hogy alkalmatlan arra a méhem, hogy terhes legyek. Nagyjából itt kezdtem el teljesen kiakadni. 2 hét múlva kell visszamennem, de azt gondolom egyértelmű, hogy nem hozzá megyek.
2013. okt. 1. 11:24
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Oh, de bunkó volt! Szerintem legalább egy alkalomra keress fel egy magándokit, akivel egyeztetni tudsz a továbbiakról. Megéri, hidd el! Sajnálom nagyon és sok erőt, kitartást neked!
2013. okt. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Amit leírtál abból nem következik,hogy meghalt a baba.Az orvos összehordott pár dolgot,de nem mondta,hogy ennek vége van és már nem lát semmit.Vetélésnél fontos,hogy megállapítsák,hogy minden távozott-e a szervezetből vagy műteni kell.Ha két hét múlvára hívott vissza,akkor még ott a baba.Ne hozzá menj,ez egyértelmű és ne két hét múlva,hanem minél előbb keress fel egy másik dokit.
2013. okt. 2. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!