Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusz után mennyi idő kell...

Abortusz után mennyi idő kell hogy visszamenjen a has?

Figyelt kérdés

2013. nov. 9. 15:30
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
nem, csak érdekel. de köszi a támadó hozzáállásotokat. sokat segít
2013. nov. 9. 15:51
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a fotón lévő csaj tuti nem első terhességét viszi. ilyen has csak többedik terhességnél fordul elő mikor a hasfal már nem olyan mint első terhesség után.
2013. nov. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
lehet de ti tudjátok vagy én hogy mekkora volt a hasam
2013. nov. 9. 15:56
 14/26 A kérdező kommentje:
de ha nem tudtok felelni a kérdésre akkor minek irtok egyáltalán meg nem tudtok az életemröl semmit nem kéne támadni
2013. nov. 9. 15:57
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Az csak sima háj lehet, ami neked van.
2013. nov. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
52%
Végtelenül elszomorító kérdés ez. Neked még van időd lefogyni...
2013. nov. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
84%

Hát, igazából erre a kérdésre mi nem tudhatjuk a választ. Egyrészt azért sem, mert - ahogy élesen megjegyezted - nem tudjuk, mekkora a hasad. Azt sem, mekkora volt. Azt sem, mennyire rugalmas a hasfalad, ez ugyanis adottság kérdése is.


Azt hiszem, most ennyit tudok válaszolni, a többi inkább vélemény lenne, azt meg nem kértél.

2013. nov. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják ugyan annyi idő alatt alakul vissza mint kialakult. Tehát 9 hónapos terhesség, 9 hónap alatt, 11 hetes, 11 hét alatt.
2013. nov. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
76%
11 hetes terhességnél még csak puffadás van nem kismama has. Az pedig a HCG ürülésével ami 1-2 hét folyamatosan múlik. Nem kell olyanban okoskodni amihez nem értesz, egyszer lettél volna terhes akkor sem kellett. Ha ilyen tudatlan vagy és hiszel a saját hülyeségedben, akkor jól is döntöttél.
2013. nov. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
szerintem te nekem ne osszd azt észt hogy ne oksokodjak mikor azt se tudod milyen hátetrem van vagy miért kelett elvetenem babát ... engem nagy szüleim neveltek tesoimal.. akik most haltak meg 5 honapon belül mindkettö és rajtuk az ég világon senkin nincs mivel minket szüleink eldobtak.. de egyatálán mit magyarászkodok .. csak felét éld át amit nekem átkelettt.. azt ennyi
2013. nov. 9. 19:01
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!