Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusz után mennyi idő kell...

Abortusz után mennyi idő kell hogy visszamenjen a has?

Figyelt kérdés

2013. nov. 9. 15:30
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Maximum egy picit nőhetett meg a hasad, mert a méhed tágult, de ez 2-3hét és lemegy, amint a méhed is visszatér az eredeti állapotába

Sajnálom ami veled történt, de egyet kell értenem a többiekkel, hogy akkora hasad még nem lehetett, ezért ne zavarjon, mert más úgy sem veszi észre a hasadon, hogy mi történt veled. Minden jót neked!

2013. nov. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
65%

Most miért kell primitívnek lennetek? Jó beletaposni másba? Ti nagyon nagyszerü anyák, jobbnak érzitek magatokat a kèrdezönél? Azt sem vagytok képesek megérteni, hogy ha nem tudtok válaszolni, ne válaszoljatok. Az ö dolga' mit miért tett. Semmi közötök hozzá, a kérdès nem a véleményetek volt.


Kedves kérdezö, pár hét mindenképp kell.

2013. nov. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
67%
Tisztelet a kevés válaszolónak, aki érdemben válaszolt.
2013. nov. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
18%

Kedves kérdező!

Ne haragudj, hogy nem a kérdésedre válaszolok. Őszinte részvétem, hogy elveszítetted a nagyszüleidet.

Tudom, hogy ez milyen nagy fájdalom sajnos, volt benne részem nekem is.

De engedd meg, hogy leírja ma véleményem. Én azt gondolom, hogy egy haláleset nem ok arra, hogy megöljünk egy új életet. Írtad, hogy a nagyszüleid neveltek a tesóiddal, ezek szerint nem vagy teljesen egyedül, mert vannak testvéreid, persze kérdés, hogy milyen korúak vagytok. De gondolom nincs férjed, így viszont meg kell tanulni felelősen szexuális életet élni.

Nem akarlak kioktatni, csak annyira elszomorít, amikor az emberek mindig találnak valami mentséget, hogy megöljenek egy ártatlan babát, aki még megvédeni sem tudja magát. Iszonyat mivé lett az ember :( rosszabb mint egy állat :(

2013. nov. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

[link]


Amúgy amit belinkeltél kép...nekem is ilyen a hasam, de én csak meghíztam...

És ezt nem rosszindulatból írom...

2013. nov. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
0%
Dr. Raymond Moody a halálközeli élmények nemzetközi szinten is leghíresebb kutatója. 1975-ben jelent meg az "Élet az élet után" című könyve. Ajánlom elolvasásra, hogy tudd, mit csináltál egy lélekkel.
2013. nov. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!