Terhességmegszakításon, vetélésen átesett nők, nektek mennyi idő után állt helyre a ciklusotok?

Figyelt kérdés
Az első menzesz után várható, hogy a többi már rendszeres lesz?
2013. nov. 14. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem mikor megjött a menszesz utána már ugyanúgy rendszeres volt.Te most elvetéltél?
2013. nov. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem volt szívhang és nem is növekedett, ezért volt szükség kaparásra :-(
2013. nov. 14. 12:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem most jött meg 34 napra a vetélés után és szerintem a ciklusom szépen lezajlott. Ahogy figyeltem magam, kiszámoltam, hogy kb. mikorra lesz esedékes és szerencsére így is lett. Általában 29-31 naposak a ciklusaim, így túl sokat nem is késett tekintve, hogy a műtét után egy teljes hétig véreztem. Sajnálom, a mi veled történt! :(
2013. nov. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szegény ,nagyon sajnállak!Tudom mit érzel!Tavaly én is átestem ilyenen.Nekem még előtte volt szívhang és normálisan fejlődött mégis elvetéltem. :(
2013. nov. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!