Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szules utan hogy allt vissza...

Szules utan hogy allt vissza a havi ciklusotok? Ez igy rendben van? (bovebben)

Figyelt kérdés
Ot honapos volt a babom amikor megjott teljesen normalis havi verzes es most a hatodik honapban meg nem jelentkezett ..elofordul hmegjon aztan kimarad utana a kovetkezo honapban? Vagy tobb napos eltolodassal jon meg? Mennyi idi volt mig rendezodtetek; vagy ha ujabb terhesseg volt akk mennyi ido alatt derult ki?
2013. aug. 8. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem első baba után (császár) 2hetig volt gyermekágyi vérzésem rá 6hetre megjott a menstruációm es nem voltak kimaradások!Nem tudtam szoptatni! Masodik babam szintén csaszar, gyermekágyi vérzés 4hetig 6honapos volt mikor megjott azóta mesebeli hol van hol nincs! Szoptattam most 10honapos! Fogamzasgatlo szedese mellett sem állt még be!:O Azt tudom, hogy szoptatási idő alatt gyakori, h nem jön meg vagy rendszertelen a vérzés!
2013. aug. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is 5 hónap után jött meg. Aztán rá másfél hónappal, majd egy hónappal, utána négy hónapot kimaradt, és most is késik.
2013. aug. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ahhan. Ertem.. :) akkor ez teljesen jo igy... Koszonom a valaszokat mindenkinek :)
2013. aug. 9. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!