Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Miért kell itt vérben forgó...

Miért kell itt vérben forgó szemekkel mindenkit arra biztatni, hogy tartsa meg a gyereket, ha nem akarja vagy nem teheti?

Figyelt kérdés

Észrevettem már, hogy bárki bármilyen kérdést kiír az abortusszal kapcsolatban (pl. hogyan végzik, meddig), és előre kiköti, hogy egyszerűen nem akarja vagy ténylegesen nem tudja megtartani a gyereket, azonnal megjelenik néhány válaszoló, aki csakazértis rákezd a gyilkosozásra meg arra, hogy milyen édes kis babát veszít el...


Én nagyon nem vagyok abortusz-párti, és természetesen én is azt vallom, hogy normálisan kell védekezni, de ha valamiért mégis megtörtént a baj, miért kell ezt tovább fokozni?

A gyerek megtartását ajánlják a 15 évesnek, a munkanélkülinek, a betegnek, a nulla támogatással rendelkezőknek azzal a szöveggel, hogy nem kerül olyan sokba egy gyerek, meg lehet oldani (igen, nulla bevételből biztosan) meg hogy akkor is tartsa meg a kamasz, ha a szülei nem támogatják, mert úgyse ők döntik el (valójában mivel tőlük függ, nincs választása).


Miért, komolyan nem értem...


2013. dec. 1. 13:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
Mert az fogja kitermelni a válaszolók nyugdíját.
2013. dec. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%
Mert a kibicnek semmi sem drága....
2013. dec. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
40%
Annyi ugyanilyen kérdés volt már... Mért kell századszor is kiírni egy ilyen kérdet, mért nem lehet egyszerűen rákeresni és elolvasni a válaszokat?
2013. dec. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%

Mert sokkal könnyebb más felett pálcát törni...


Én sem vagyok abortusz-párti, ha valaki nem akar még gyermeket, számos módja van a védekezésnek, és nálam is kiveri a biztosítékot, amikor felelőtlen tizenévesek úgy írnak az abortuszról, mintha az a védekezés egy fajtája lenne. (főleg, azóta érint nagyon érzékenyen, amióta elvesztettem egy babát).


Ugyanakkor van olyan is, amikor valaki felelősen védekezik, mert tudja, hogy a jelenlegi életébe nem fér bele egy baba, vagy esetleg egyáltalán nem is akar gyermeket, ilyen esetekben szerintem is jobb egy abortusz, mint hogy megszülessen egy baba.

2013. dec. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
38%
"Mert az fogja kitermelni a válaszolók nyugdíját." 1-es ez jó poén a közmunka és a segély az komoly termelői munka ám
2013. dec. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
23%
Miért? Sokkal jobb megölni valakit aki miattad jött létre? A te hülyeséged miatt bünteted őt. Megöldö, utána te éled szépen tovább az életed, amire neki nem lesz esélye. Nem akarja megtartani? Rendben....adja örökbe. Már a kórházból szerető szülők vinnék haza.
2013. dec. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, ismétlem a kérdés lényegét (egyébként még jó, hogy beleírtam, hogy én sem támogatom az abortuszt alapvetően):

Szerinted egy 15-16 éves lány majd maga fogja eldönteni ezt a dolgot, merthogy "semmi köze" hozzá s szüleinek?

Vagy egy munkanélküli, egy minimálbéres, aki napról-napra él, megteheti azt, hogy hónapokra kiessen a foglalkoztatásból, a cége majd megengedi, hogy elmenjen szülni meg visszatérjen?

2013. dec. 1. 14:49
 8/19 anonim ***** válasza:
64%
Én meg komolyan nem értem miért kell megint egy ilyen provokatív kérdést feltenni. Kinek jó az, ha vitát provokálhat megint? Valóban annyi ilyen kérdés volt már...Kedves kérdező! Böngészd a korábbi hasonló kérdéseket és majd meglátod, miért nincs értelme ennek a kérdésnek. Veszekedésen kìvül ugyanis normális választ úgy sem kapsz és nem is kaphatsz, mert se nem csak fekete és se nem csak fehér a világ.
2013. dec. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
30%
Én meg azt bírom, hogy valaki gondosan leírja, hogy nem abortuszpárti, és még azzal a mozdulattal javasolja a tini-, a munkanélküli-, a minimálbéres- és a beteg anyák magzatainak likvidálását. Egy dolog, hogy a kérdéseddel készakarva felforgatsz, de az meg a másik, hogy benned sincs rend.
2013. dec. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
94%

Én sem értem! Ha valaki nem tudja, nem akarja megtartani a babát, akkor az sokkal rosszabb lenne, ha megtartaná! A gyerek eleve hátránnyal indulna az életben!

Látszik, hogy az emberek egy része csak feketét, fehéret lát, vagy buta vagy tapasztalatlan!

2013. dec. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!