Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Hogyan mondjam el a páromnak,...

Hogyan mondjam el a páromnak, hogy terhes vagyok, de el akarom vetetni a babát?

Figyelt kérdés
Van egy három éves kisfiam akit együtt nevelünk. Hiába dolgozunk mindketten, hárman alig tudunk megélni. Szégyen nem szégyen fogamzásgátlót sem tudok venni ezért megszakítással védekezünk, de ez lett belőle. Hogyan mondjam el neki az abortuszt?
2013. dec. 8. 17:24
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
100%
Pont úgy, ahogy nekünk.
2013. dec. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
70%

Hát tudod ha megszakítással védekeztek inkább ne szólj semmit....

Nem igaz,hogy gumit nem tudtok venni,vagy ritkítani az alkalmakat.

Ezzel neki is tisztában kell lennie.A megszakításos szex nem védekezés.....Vedd szerencsének,hogy nem lettél elöbb terhes.

A másik.Az abortusz árából annyi gumit vennél,hogy elég lenne egy évre.Vagy épp a tabira......

2013. dec. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
93%
Ahogy az első írja és nem a második. A gyerek nem csak a tiéd, a férfinak joga van tudni. És igen, úgy mond el,ahogy itt. Egyszerűen és lényegretörően.
2013. dec. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
78%

Egy abortusz kb.30e.ft!

A havi gyógyszerem 2500ft!Számolj csak utána!

A30e.-t hogy fogod kifizetni? Fizikailag,lelkileg megvisel!

Tudom,nem ez volt a kérdés,de ezt le akartam írni és le is írtam!

2013. dec. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
79%
Ha jól tudom, az abortusz 30 000 Ft körül van... nem olcsóbb lenne mégis rendesen védekezni, ha már az anyagiak miatt aggódsz?
2013. dec. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
98%
3 havonta veszek tabit, az 6000 ezer. Ez évente 24 ezer ft!!! Olcsóbb, mint az abortusz! És ezzel egész évben védve vagyok!
2013. dec. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 A kérdező kommentje:
A védőnő azt mondta, hogy el tudja intézni, hogy ingyen megcsinálják. Nem tudom, hogy hogy... A gumit egyikőnk sem szereti és mindig időben megszakítottuk a szexet. Heti kétszer vagyunk csak együtt.
2013. dec. 8. 17:39
 8/55 anonim ***** válasza:
32%
Így van, mikor majd megbánod, minden pénzt megadnál, hogy visszacsináld! És akkor a pénz már semmit sem ér...
2013. dec. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
23%

Most már hiába oltjátok, meg adtok neki "védekezési tanácsokat", becsusszant a baba.

De ha ennyire nyomorogtok, pl. net honnan van?

2013. dec. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
62%

Na a sok okos válaszolt..

Mivel már terhes kár azt számolgatni hogy az abortusz ára ennyi, a tabletta annyi. A baj már megtörtént. Már nem tud mit tenni.

Ha 1 gyerek mellett is épp hogy megélnek, akkor olcsóbb az abortusz mint egy születendő gyermek.

A pároddal leültök, és megbeszélitek, hogy mi a helyzet. Ha ő is úgy gondola hogy nem fogtok tudni még egy gyereket vállalni, akkor marad az abortusz.

Elmész az orvoshoz, elmondod mi a helyzet, bizottság elé kerülsz, és kéred, hogy az anyagi helyzetedet vegyék figyelembe, ha lehet csökkentsék az összeget.

Lehet a sok okos nem tudja, de sokszor csökkentik. A nővérem 2 hete volt, szintén anyagi okok miatt nem tartotta meg, és csak 6000 forintot kellett fizetnie. A többit elengedték..

A kérdezőt meg nem kell bántani. Már megtanulta a leckét. Legközelebb óvatosabb lesz.

2013. dec. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!