Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhes vagyok. Nem tudom,...

Terhes vagyok. Nem tudom, hogy mondjam el a páromnak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most értem haza a magánrendelésről. De nem tudom,mit fog szólni hozzá.A szüleim tudom,hogy le fognak hülyézni,de a párom szava a döntő! Hozzáteszem,mindig védekeztünk én gyógyszert szedek.Valahogy mégis megfogant a baba.Mit tegyek?
2012. okt. 19. 19:08
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

Te sem örülsz a babának?

2012. okt. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
100%
Dragam, terhes vagyok. Beszeljuk meg. ENnyi
2012. okt. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
27%

Szia!


Hát mondd el, ami történt. Nem tehettek róla. A szüleid pedig szégyelljék magukat, ha lehülyéznek, nem felelőtlen voltál, hanem megtörtént pedig te mindent megtettél ellene.


Te egyébként örülsz neki, vagy nem?

2012. okt. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 A kérdező kommentje:
24 múltam. Igazából nem terveztük,nyilván,mivel gyógyszert szedek és mindig ügyeltem,hogy időben szedjem be ne maradjon ki belőle...ÉS mégis valami hiba történt mert terhes lettem,de még nem nagyon van meg semmink,szóval még sok dolog kéne egy családhoz...
2012. okt. 19. 19:14
 5/60 anonim ***** válasza:
33%

24 évesen ez nem tragédia!

Ha arra vársz, hogy minden meglegyen, soha nem szülsz.

Örülj neki..ha már így alakult.

Szülők pedig örülni fognak az unokának..ha nem is azonnal, de imádni fogják..:))

2012. okt. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 A kérdező kommentje:
De én még nem vagyok kész erre és érett sem vagyok rá.Én 30 éves koromban szeretnék gyereket és nem most.Szüljek most és jöjjek rá pár év múlva,hogy még nem is éltem? Nem tudnék még lemondani semmiről egy gyerek kedvéért! Amúgysem vagyok egy anya-típus.
2012. okt. 19. 19:49
 7/60 anonim ***** válasza:
64%

Megértelek, annyi idős vagyok mint te, hasonló nézetekkel. Elszomorító, hogy tabletta szedése mellett teherbe eshettél. Megkérdezhetem, hogy mit szedsz? Kicsit ijesztő a dolog.


A barátod reakcióját mindenképp várd meg mielőtt döntenél. A szüleiddel tényleg ne foglalkozz, ez a kettőtök ügye. Lehetőleg egy nyugis pillanatban beszéljétek meg a dolgot, csak ennyit tudok tanácsolni, és ne hozzatok elhamarkodott döntést.

2012. okt. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
97%

5. vagyok.


Hát...mintha a lányaimat hallanám..

Ők se "érettek" az anyaságra..Biológiai órájuk szerint lehetnének, de nem. Sokan elítélik azokat a nőket, akik nem, vagy később, vagy soha nem akarnak gyereket..

De nincs ezzel semmi probléma..Társadalmi elvárások letojva,

az a fontos, Te és a párod mit szeretnétek...

Ha nem kell gyerek, az is a Ti döntésetek..és senkinek nincs joga ebbe beleszólni..

Nem szólok bele én sem. Nagymama lehetnék..korom szerint.

De mivel lányaim nem szülnek, felfogásuk mint a Tied, ezért macskát tartok...

Szülőknek nem kell megmondani, ha mégis ugy döntötök, nem kell gyerek..Ez nem hazugság. Kettőtök élete..És ebbe senki nem szólhat bele..

Bocsi! Én se....

2012. okt. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 A kérdező kommentje:
De jól esik,hogy nem ítélkeztek! Utolsó előtti: Simiciát szedek...Nem szeretnék gyereket és mégcsak a vágyat sem érzem,hogy anya legyek.Elítélendő vagy nem,így érzek. És nem felelőtlenül lettem terhes mert lelkiismeretesen szedtem a gyógyszert és értetlenül állok az eset előtt.
2012. okt. 19. 20:09
 10/60 Septimius ***** válasza:

A legfontosabb, hogy minél előbb elmondd neki, mert minden nap számít a téma megbeszéléséhez.

Nem volt hasmenésed, hányásod? Akkor ugyanis kiürülhet a hatóanyag a szervezetedből. Antibiotikummal együtt szedve meg semlegesíti a gyógyszert. Túl nagy hőre is elmehet a tabletta hatása, nem volt pl. a radiátor mellett a doboz? Mi lehetett a baj? Így tényleg aggasztó.

2012. okt. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!