Kinek mennyire volt nehéz terhesség megszakítás után teherbe esni?

Figyelt kérdés

Olyan személyek válaszát szeretném kikérni akiknek volt terhesség megszakítása de sikerült utána szülniük akár 1-2 babát!

Érdekelne a történeteitek!



2014. jan. 23. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Nekem volt abortuszom. 4 évvel később született a kislányunk, hála Istennek az első próbálkozásra. Problémamentes terhesség volt.
2014. jan. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A testvérem elvetette az elsőt, 2 egészséges gyermeke van, a terhesség alatt sem volt semmi problémája.
2014. jan. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem van egy 2 éves lányom,előtte volt egy műszeres befejezés 4 évvel,utánna már nem próbálkoztunk.De mikor újra neki vágtunk,első hóbapba össze jött.Majd tavaly áprilisba is volt egy műszeres befelyezés,ott 3-rom hónapig próbálkoztunk,onnantól,hogy meg engedték és most 16+3 hetes terhes vagyok.Kop-kop.....Minden rendben.
2014. jan. 26. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Volt egy missed ab-om, műszeres befejezéssel. 6 hónapra rá kezdtünk próbálkozni ismét és 4 év múlva sikerült teherbe esnem. (2. és 3. lombik között spontán) Aztán 2 évre rá próbálkoztunk ismét, a kistesó elsőre, spontán sikerült.

Mindkettő problémamentes terhesség volt.

2014. jan. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!