Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Egészségügyi ok miatti (! )...

Egészségügyi ok miatti (! ) abortuszom lesz. Volt valaki a Péterfyben ilyen műtéten? Milyenek a dokik, körülmények, meddig kell bent lenni stb?

Figyelt kérdés
Minden érdekel ezzel kapcsolatban (de mint a kérdésben is szerepel, elsősorban a Péterfy)

2014. jan. 30. 09:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy,hol csinaljak, a lenyeg ugyanaz.


Ha meg nem szultel, elozo este be kell fekudni, kapsz valoszinu laminarias tagitast, kicsit kellemetlen, hasonlit a mensi gorcshoz, masnap delelott elvegzik a ˝mutetet˝

Par oraig megfigyelnek, ha nincs gond, mehetsz haza.

2014. jan. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%
Baratnomnek par honapja volt.pont abban a korhazban.elozo este befekudt kapott tagitot reggel mutet.kb.tiz perc...mentunk latogatni..hat eleg futoszalag szeru a dolog.es az bosszantott h neki is egeszsegugyi okokbol kellett mennie.es a folyoson a kis ciganylany rohogve beszelgetett a bnojevel h de jk mostmar mehet bulizni...mas meg mit szenved egy babaert...na mindegy nem ez a tema.szoval gyorsan tul volt rajta delutan mar mehetett is haza.
2014. jan. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

A papírra rá van írva, hogy abortusz, vagy missed ab, és ezt figyelembe szokták venni. Ha szerencsés vagy, nem is tesznek be abortuszosok mellé.

Viszont így is ki lehet fogni szemét orvost, nővért, de azért nem jellemző a missed aboknál. Azt is megértik ha pityeregsz. Viszont javaslom, műtét előtt és után legyen veled hozzátartozó, barát, aki segít.

2014. jan. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%

˝sima˝ abortusznal sem jellemzo a negativ pelda. Ugyanugy,ahogy a 15 eves ciganylanyt sem szolja meg az orvos,hogy felelotlen volt, vagy a 25 eves egyetemistat...


Nincs kulonbseg orvosi/apoloi szemszogbol hogy miert kell elvegeznie az ab/missed ab-t.

2014. jan. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a hozzászólásokat!
2014. jan. 30. 13:06
 6/9 anonim ***** válasza:
48%

Szia!

Az utolsó válaszolónak, de igen is van különbség. A barátnőmnek is befejezték a vetélését, vele normálisak voltak, este befeküdt, még egyszer csináltak egy ellenörző uh-t, és más nap befejezték Ő úgy volt vele, hogy inkább most veszítse el a babáját, mint mondjuk 26 hetesen, de már sikerült összehozniuk a második babócát, egyenlőre úgy tűnik nincs baj!

Bari nőm 13 hetesen veszítette el az előző babócáját. Először rossz volt neki, de mint fent írtam már jól van, és várják a kis jövevényt. Kitartás, és ne félj!

2014. jan. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
11%
Nincs különbség és kuss.
2014. febr. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bár nekem nem ott volt, hanem egy vidéki kórházban, nem kellett befeküdni előző este. Reggel 8-ra mentem, kaptam lamináriát, amivel délig feküdtem. Fájdalmaim nem voltak, a menstruációs görcsöknél is kevésbé kellemetlen érzést éreztem az alhasamban tőle, de ezt is kb. az utolsó 1 órában. Délben már a műtőben voltam, fél 1-kor pedig már ébresztettek a kórtermemben. Délután 3-kor már úton voltam haza.
2014. febr. 3. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
82%
Azt hogy nincs különbség azt mondd annak, akinek beszólnak, majd mikor az orvos közli, hogy missed ab lesz, akkor meg "jaj nem tudtam elnézést", mintha ez bármit is segítene a bunkóságán!
2014. febr. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!