Vakummal valo terhesseg megszakitas?

Figyelt kérdés
Velemenyeket tapasztalatokat szeretnek olvasni, elore koszonom akik lelkizni akarnak DE nem kerek belole!
2014. febr. 8. 18:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Pedig sajnos nem fogod tudni kikerülni öket.

Huh..elöre sajnallak mit fogsz kapni..

2014. febr. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Valoszinu vegig se fogom olvasni.
2014. febr. 8. 19:05
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia !Nekem volt vakumos terhessegmegszakitasom sajnos (azota mar anyuka vagyok!).

Nem otthon csinaltak, hanem kulfoldon (USA), es ha jol tudom (bar ebben nem vagyok biztos) otthon ilyet nem csinalnak.Legalabbis a dokim par eve ezt mondta, de lehet, hogy azota mar valtozott a helyzet.

Szoval, nekem 5 hetes volt a terhessegem, es azt tudom, hogy vakummal csak nagyon az elejen lehetseges a terhessegmegszakitas (kint a 8. vagy 9. hetig vallaltak, mar nem emlekszem pontosan).

Bementem, kaptam altato injekciot (de nem melyalatas volt, ugyhogy tulajdonkeppen magamnal voltam valamennyire, emlekszem is dolgokra, viszont nem ereztem semmit).Az injekcio utan kb. egy oraval be kellett fekudnom a "mutobe", ott par perc alatt megcsinaltak, es a sajat labamon jottem ki.Szedelegtem meg par oran keresztul, es utana 2 napos pihenest javasoltak.Ennyi volt.

2014. febr. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod. En Romaniaban elek, a nogyogyaszom javasolta mivel a terhessegem elejen vagyok kb 5. hetes de ami a huvelyi ultrahangon latszot az csak ket hetesre tehetobe be.
2014. febr. 8. 20:30
 5/12 anonim ***** válasza:
Es ott csinalnak vakumosat?Minel elobb menj akkor, mert lecsuszol a vakumosol, ha mar tobb hetes lesz!Meg tudod, nem ugy szamoljak, hogy kb. mikor foganhatott, hanem az utolso menstruaciod elso napjatol.Igy akar 4 het elteres is lehet, de nem azt nezik...Szoval, menj minel elobb!
2014. febr. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen itt csinalnak. Jovoheten megyek.
2014. febr. 8. 20:46
 7/12 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy az utolso menstruaciotol szamoljak, de a nogyogyaszom is mondta, hogy elegge kicsi es meg varnom kene egy hetet.
2014. febr. 8. 20:47
 8/12 anonim ***** válasza:
Melyik városban laksz, hol csinálnak ilyet? Ez miben különbözik a "normál" terhességmegszakítástól?
2014. febr. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
27%
#8, semmiben, tekintve, hogy Magyarországon pl. a 12 héten belülieknél a vákuum a normál... lévén a köretkanállal végzett "kaparást" terhességmegszakítási célból tizenéve betiltották a méh sérülésének nagyobb veszélye miatt. Tehát a Kérdezőnek mindenki írhat nyugodtan tapasztalatot, akinek Magyarországon 2000 után volt első trimeszteres művi abortusza - akár szociális, akár egészségügyi okból, mert 99%, hogy vákuummal történt.
2014. febr. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igy van az utolso valaszolonak igaza van.Koszonom
2014. febr. 9. 11:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!