Ha magán orvossal akarom elvégeztetni az abortuszt de a kórházban akkor ugyanúgy kell a családsegítős tortúra? Mennyi idő az első beszélgetéstől a műtét leghamarabb?

Figyelt kérdés
2014. márc. 23. 16:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Ha kellő papírok hiányába végzi el a doki akkor abból problémája lehet...így a 99,9%-uk csak úgy végzi. A papírokhoz meg kell a tortúra.

Változó,de akár egyik nap intézkedsz és kövi nap ha a dokidnak jó akkor már a műtőbe vagy

2014. márc. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
A hercehirca minden képen kell. Muszáj "nyomnak" maradni a műtétről, függetlenül attól ki végzi el. Én úgy tudom 3 héten belül elehet intézni. Fura mód mikor én azért voltam kórházba, hogy a babám megmaradhasson, egy szobatársam azért volt ott, hogy ne maradjon vele a babája. Ő azt mondta, 1 hetet "várni" kell miután beszélt a védővel vagy nem is tudom kivel, és ha nem gondolja meg magát 1 hét alatt akkor másnap már jöhet a műtét. Nincs közvetlen kapcsolatom a témával, én ezeket hallottam.
2014. márc. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
köszi, én három napról tudok, első családsegítős duma után három nap múlva újra majd mehet, ha igaz, de vki mondta vmi határozat is kell. na most nálunk úgy kell ezt hogy ne derüljön ki ezért próbálok tájékozódni
2014. márc. 23. 16:53
 4/24 anonim ***** válasza:
Szerintem kell. Én úgy tudom, hogy 3 nap a gondolkodási idő, utána írod alá a papírokat, és amikor lesz szabad hely/ a magándoki ráér, megcsinálják a műtétet. Érdemes emiatt minél hamarabb elkezdeni.
2014. márc. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, az orvost köti a titoktartás de a kórelőzményedben benne lesz.
2014. márc. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

az nem baj. a férjem nem jár a nőgyógyászomhoz

köszi a válaszokat

2014. márc. 23. 16:58
 7/24 A kérdező kommentje:
gondolhatsz bármit, sőt le is írhatod, de nem tudsz rólam semmit, és az életemről sem...
2014. márc. 23. 17:02
 8/24 anonim ***** válasza:
Kedves 7-es, vannak helyzetek, amikor teljesen biztosra vehető, hogy a babának harangoznak. Ha tetszik ez nekünk, ha nem. És ilyenkor abszolút felesleges piszkálódni. Az abortuszt el lehet ítélni, én is gyűlölöm, de az illető nőt nem célszerű. Sehová nem vezet ez. Nem menti meg a babát, akkor meg minek?!
2014. márc. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
köszi. én is úgy voltam soha nem tennék ilyet. az életemet nem írnám le mert hosszú hogy jutottunk ide. most viszont egy 5 éves kislány relatíve boldog családban nevelkedik. az én hülyeségem és meggondolatlanságom nem boríthatja fel az egészet...
2014. márc. 23. 17:25
 10/24 anonim ***** válasza:
73%

Vagyis félrekeféltél.

Gratulálok!

2014. márc. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!