Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek az első szülése császár...

Akinek az első szülése császár volt, és a második is, annak a második programozott lett, vagy vajúdás közben döntöttek ismét a műtét mellett?

Figyelt kérdés
Mennyi idő telt el a két szülés között?
2013. aug. 9. 22:47
 1/8 JnéHN ***** válasza:

Nekem vajúdás közben döntöttek a császár mellett. A második baba 0,5 kg-al volt nehezebb,mint a tesója, és azt mondták, hogy nem kockáztatnak. Meg kezdett leesni a szívhangja is. Szóval téraránytalanság, első császár és rossz szívhang miatt lett császár a második.

1.baba 3650 gr

2. baba 4100 gr

2013. aug. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 JnéHN ***** válasza:
Bocs, azt kihagytam, hogy 2év és 1,5 hónap telt el a két szülés között.
2013. aug. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Programozottnak indult,aztán elfolyt előbb a magzatvíz.De nekem mindkét baba farfekvéses volt.

3,5 év telt el a két császár között.

2013. aug. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ismerősömnek első császár leesett szívhang miatt,második is császár(programozott) lett 5 évvel később.
2013. aug. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az elsőnél nem tágultam, és sokáig vajúdtam, úgy lett császár. 10 év múlva jött a következő, sokáig úgy volt, hogy lehet természetes, de a fekvése miatt progissá változott. Végül megindult, és sürgősségi lett hegszétválás miatt.
2013. aug. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2év 3hónap volt a két szülés között, és mivel nem indult be másodszorra a szülés ezért kellett császározni!
2013. aug. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az első SOS császár volt. A második normál szülésnek indult, de 14 óra vajúdás után császár lett, mert nem tágultam semmit és el is múltak a fájásaim. 3 és fél év telt el a két szülés között.
2013. aug. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


3 császárom volt. Az első nem indult be magától és semmi féle külső ráhatásra sem. A másodiknál kb.3-szor megkérdezett a doki, hogyan szeretném, mindig azt mondtam császár. Így a kiírt dátumhoz képest 1 héttel korábban vette ki. A harmadiknál már nem volt kérdés.

2005.október, 2009. április és 2012. februárjában szültem.

2013. aug. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!