Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Van magánrendelő ahol végeznek...

Van magánrendelő ahol végeznek abortuszt? Vagy csak az állami van?

Figyelt kérdés
2014. jún. 2. 13:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Abortuszt csak a megfelelő papírok elintézése után kórházban végeznek, ez lehet állami és magán is, de többnyire csak államiban.
2014. jún. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%

Ez nem teljesen igaz, amit az első írt, létezik ugyanis az abortusz turizmus jelensége, Ausztriában magánban, nézd:


[link]


Itt azt írják, hogy a bánásmód jobb, a kórházak európaibbak és van tabi is:)

2014. jún. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
a családvédelmis kört szeretném elkerülni
2014. jún. 2. 13:47
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

A családvédelmis kört csak ausztriában vagy szlovákiában kerülheted el.

[link]

[link]

2014. jún. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is mindent megtettem h elkerüljem több magánorvosnál is jártam h ki az aki megcsinálja "titokban" (10ezer per alkalom hmm...) de nem lehet, csak ha kimész külföldre.

Így én se tudtam elkerülni, tudod mi volt ott? Semmi. Kitöltötték a papírokat, elmondták hogy fog zajlani a műtét pl miket érdemes magammal vinni stb. (3nap múlva a papirokért visszamentem) Semmi fejmosás meg papolás meg számonkérés nem volt. Naponta vagy 10 abortusz eset biztos megfordul náluk nekik ez rutinmunka.

2014. jún. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De hogy találtál külföldi rendelőt? Milyen költségek voltak?
2014. jún. 2. 21:21
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
4-es vagyok.. mi lenne ha megnéznéd a linkeimet? Ha már megkerestem neked...
2014. jún. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

köszi négyes!

valamiért azt hittem, csak cikk

2014. jún. 2. 21:50
 9/13 anonim ***** válasza:
89%
Hát én eddig fizettem a magánorvosomnak, akit fogadtam, magánrendelőben vizsgált mindig meg, a terhességem is a rendelőjében állapította meg. Mégis korházban(állami) fogják megcsinálni a műtétet, ahol ő a főorvos. Jobban örültem volna én is egymagánrendelőnek, de sajnos nemigen hallottam ilyenről. Sajnos ez az első és remélem utolsó ilyen dolgom....
2014. jún. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Kerlekvalaszolj válasza:
100%
Szerintem felesleges kulfoldre menned. En is kerulni akartam a csaladvedelmis kort, de semmi nem volt, sot. Nagyon kedvesek voltak es rugalmasak az idovel kapcsolatban. Egy het alatt le lehet zavarni, es tenyleg nincs problema, legalabbis ott ahol en voltam(Bp. Zsebok Zoltan szakrendelo) (18.ker.-i SZTK)
2014. jún. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!