Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha vidéki vagyok, melyik...

Ha vidéki vagyok, melyik budapesti fogorvoshoz mehetek? (Szimpla állami fogorvos és nem magánrendelő kellene. )

Figyelt kérdés

Állandó lakhelyem Zalában van, nincs bejelentett pesti lakcímem, albérletben lakom ami folyton változik. Van viszont állandó bejelentett munkahelyem 19.kerületben.

Pesti fogorvos fog így fogadni, megérti, hogy nem tudok hazautazgatni, főleg nem munkaidőben?


Aki tudja hogy megy ez, vagy van saját tapasztalata, írjon!

Köszönöm.


2012. jan. 29. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Vannak úgynevezett központi fogászatok, ahol mindenkit fogadnak, akik TB kártyával rendelkeznek.
2012. jan. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És hol vannak ezek a híres központi fogászatok, engem is érdekelne a dolog....aki tud írjon...
2012. febr. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmelweis I.-ben vannak.
2012. febr. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ahog ynézegettem a Stomatológiai Intézet is ellát ilyen esetben a szentkirályi u. 40-ben.

Kérdezővel mi lett?

2012. febr. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Vagyok! :-) Vagyis eléggé el vagyok foglalva, és gondoltam mielőtt további kérdést tennék fel, előbb utánakeresek a neten az Első válaszoló általi infóknak!!! (Amire még nem volt időm, és sajnos most sincs épp.)

Addig is köszi az infókat!

És írjatok csak , bárkinek érdekes lehet! Amúgy pedig fogfájás nélküli szép napot!

2012. febr. 3. 12:49
 6/6 anonim ***** válasza:
A központi Stomatológiai Intézetbe is mehetsz
2012. márc. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!