Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » 20 évesen el lehet végeztetni...

20 évesen el lehet végeztetni egy abortuszt a szülők tudta nélkül?

Figyelt kérdés
abortusz, szülők, tudta, nélkül, 20, éves

2014. jún. 4. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagykorú vagy, azt csinálsz, amit akarsz.
2014. jún. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen. 18 éves kor után bármilyen orvosi beavatkozást el lehet végeztetni a szülők tudta nélkül. Persze a gyakorlati kivitelezése már egy fokkal nehezebb, ha még otthon laksz.
2014. jún. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat!
2014. jún. 4. 19:07
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, el.
2014. jún. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

Nekem javasolták h vigyek szülőt hogy valaki haza tudjon vinni a korházból, de a parod is haza tud, de én magam is simán haza tudtam volna vezetni, csak a 'biztonsag kedveert' mondtak szerintem.

Kitartást :)

2014. jún. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És köszönöm, hogy mind ilyen rendesen válaszoltatok!:)
2014. jún. 5. 22:42
 7/8 anonim ***** válasza:
33%
Nagykorú vagy ! azt csinálasz amit akarsz kivéve olyan személyek nemdönthetnek egyedü akik gyámság alat vannak. Ök a gondnokukkal közösen kellenek aláírni papirt. Az nemszép dolog töled amugy hogy a szüleidnek nemszolsz róla. Ők abortusz elleniek ? Én megtartanám persze részben sajnos a kényszer ráviszi az embereket nincs munkahely meg lové
2014. jún. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Hát hallod, ennyit nem tudtál 20 évesen?Ez nagyon gáz! Most már értem, hogy miért nem tudtad megelőzni ezt. Máskor azt kérdezd meg, hogy kell nem teherbe esni.Itt mindenre kapsz választ.
2014. júl. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!