Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Terhesség és étvágytalanság....

Terhesség és étvágytalanság. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ma tudtam meg, hogy terhes vagyok, de már napok óta nem tudok enni. Nem tarthatom meg a babát mert a párkapcsolatom hanyatlik, pénzem nincs elég és a szüleim még abszolút gyereknek kezelnek, én lennék a család szégyene ezért nekik sem mondhatom el, de még velük élek. Már gyanakodnak valamire, mert napok óta alig - vagy semmit nem - eszem.. Egyrészt hogy tudnék letuszkolni egy-egy falatot? A normaflore segít? Másrészt ha keveset eszek és legyengülök akkor nem veszélyes az abortusz?

18/L



2014. júl. 9. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Nem segït,sajnos a terhessegi rosszullèten semmi se segít..es ennel csak rosszabb lesz:((
2014. júl. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%

Ne haragudj, nyilván te döntesz, vagy már döntöttél is, de biztos, hogy akkor, amikor a gyereked halálos ítéletét írod alá és fizeted ki, az a legfontosabb, hogy rád nézve veszélyes-e? Ha az lenne, akkor megúszná szegény?

Gondolj arra, hogy ő sohasem fog enni semmit. És rá nézve veszélyes az abortusz. Sőt, végzetes. Holott még a létezésében is vétlen.

2014. júl. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem gyerek, hanem magzat. Mellesleg nem veszélyes rád nézve, viszont nem tesz jót a szervezetednek. Ha már nem eszel legalább 3l folyadékot igyál naponta.
2014. júl. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Második válaszoló személyében megint egy erkölcscsőszt tisztelhetünk-.-"
2014. júl. 10. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mondtam, hogy több féle személyes okból nem tudom megtartani. Mármint még kihordani sem a szüleim miatt. Ez mindenkinek a saját döntése.. Még fiatal vagyok erre, és legközelebb nem lesz véletlenül se baba, csak ha tényleg megtartanám. Nem élvezem, hogy ezt kell tennem, de ha nem ez, akkor a későbbiekben vetélnék el mert kikészítenének idegileg. Sajnos iszonyat rosszul vagyok minden egyes nap és alig várom, hogy vége legyen.
2014. júl. 10. 07:06
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem csak az idegesség teszi ezt veled.

Menj el nőgyógyászhoz. És beszélj a pasiddal. Ez a kettőtök ügye.

A terhességi tünetek nem a pozitív teszttől jönnek elő.

Legyél erős!

20hkm

2014. júl. 14. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a terhességem alatt egyszer sem volt hányingerem, soha nem voltam rosszul. Nem szükségszerű ez az állapot. A Normaflore hasmenésre van szerintem. Talán terhesvitamint kellene szedned, ha már mindenképpen tablettában gondolkodsz. A babát pedig inkubátorba is teheted. A szüleid idejében nem volt ritka, hogy valaki 20 évesen szült, ezzel nem is lenne semmi baj. Viszont ha így állnak hozzád, lehet, hogy felnőtt korodban sem fogsz tudni megállni a saját lábadon. Adódnak helyzetek, amikor egy nő egyedül marad a gyerekével, meginog az egzisztenciája. Mégse dobja ezért félre a gyerekét. Egy szépen induló házasságnak is lehet csúnya vége, semmire nincs garancia. Sokan vannak fiatal párok, akiknek nem lehet gyerekük (én három párat ismerek, ebből kettőnek lombikkal sikerült, sok-sok év után) és várnak egy "szabad" csecsemőre. Biztos vagyok benne, hogy a tiedet is örökbe fogadná valaki. Egy abortuszra senki nem lehet büszke, tehát amit írsz, hogy te lennél a család szégyene (terhesen), az abortusz ezen mit sem fog változtatni, vagy ha mégis, akkor inkább ront majd a megítéléseden. Én sajnállak, mert ebben a lelkiállapotban csak nagyon kevesen tudnak helyes döntést hozni.
2014. júl. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!