Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség elején milyen...

A terhesség elején milyen ételeket ettetek amitől nem volt hányingeretek?

Figyelt kérdés
Ma vagyok 6hetes és 1napos terhes . Nagy gondban vagyok az evéssel.Nem nagyon tudok megenni semmit.Ötleteket szeretnék tőletek kérni hogy ki mit evett ami jól esett neki a terhessége elején??Tudom hogy mindenki más,de hátha tudnátok segíteni!Köszönöm előre is!

2014. jún. 7. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Az első két hétben szalámis-sajtos szendvicsen éltem, aztán már ez se esett jól. Mindent megpróbáltam, és sajnos a szemét kaják estek csak igazán jól pár hétig: pizza, hamburger, ilyesmik... híztam is vagy 5 kilót a 12. hétig :(

Utána normalizálódott a helyzet, és vissza tudtam térni az egészséges és változatos kajáláshoz.

Ja meg a frissen facsart narancslevet kívántam állandóan, akármerre jártam a McCafé-t lestem, mert ott volt a legfinomabb :) A bolti dobozos 100%-os nem volt jó, csak amit előttem facsartak...

2014. jún. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szia!én most vagyok 33 hkm!az elején én is megszenvedtem a hányingerrel,hányással!kihánytam a vajas kenyeret,helyette csak a pirítóst kívántam!a narancslé nekem is segített,aztán mindig volt nálam háztartási keksz!nekem a 12.hétig volt hányingerem,hányni maximum 3szor hánytam!mikor elmúlt a hányinger utána jött meg igazán az étvágyam,de nem híztam sokat!most 10 kiló plusznál tartok!

Kitartás!Messze van még a vége!

2014. jún. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok!ja és nem csak a narancslé segített,hanem maga a gyümölcs a narancs!meg a sós ropi!
2014. jún. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Margit84 ***** válasza:
nekem a fagyi és a leves ami jól esett, semmi más.. gyömbér üditő vagy bármilyen más formában segített a hányingeremen.
2014. jún. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem hánytam egyszer sem, estére volt inkább enyhe hányingerem, ennek ellenére a 10-11 hétig kiflin és tejen éltem, fogytam is 6 kg :) Aztán már nem volt ilyen problémám.
2014. jún. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Háztartási keksz és banán. kb 2-3 hétig SEMMI más nem, ment le.
2014. jún. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2014. jún. 7. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!