Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ha genetikai rendellenesség...

Ha genetikai rendellenesség miatt meg kell szakítani a terhességet, akkor azt hányadik hétig végzik műtéttel és mikortól kell megszülni a babát?

Figyelt kérdés
Még nincs eredmény, de nagyon félek... 13 hetes vagyok

2014. aug. 1. 17:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Amikor én szültem, a melkettem lévő szülőszobába egy 14 hetes kismama szült, mert elfolyt a magzatvize. Neki megkellett szülnie. Nagyon remélem nálad minden rendben lesz, majd ird meg légyszives.
2014. aug. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

Szia! Nálam is genetikai rendellenesség gyanúja van, másfél hét múlva lesz eredmény, betöltöttem a 16. hetet. Nálam a méhlepény egy része rajt fekszik a méhszájon, így ha megszakításra kerülne a sor, akkor műtét, egyébként meg kellene szülni. Csak a 12. hétig végeznek műtéti beavatkozást, ha nincs egyéb fennálló probléma.

Én is nagyon félek. Első babádat várod?

2014. aug. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Egyik rokonomat is felkészítették mindenre, hogy lehet beteg lesz a baba, aztán veszélyeztetett terhes volt. De végül nagy megkönnyebbülésünkre egészséges kislányt szült. Gondolom minden ilyen terhesség egyedi eset, és az orvostól kell megkérdezni, hogy hogyan tovább.
2014. aug. 2. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem 12. hetesen és 3 naposan derült ki, hogy baj van. Genetikai rendellenesség. :( Indították a szülést (méhfeltöltés), másnap rendes fájdalmaim voltak és bekötötték az oxitocint és elment a kis angyalom. :(
2014. aug. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm szépen a választ. Elnézést, hogy csak most, de azt hittem, hogy értesítenek valami módon, ha válaszom érkezik... nem tudok még semmit, de fogok jelentkezni, ha valami biztos kiderül. Még egyszer köszönöm
2014. aug. 3. 17:24
 6/10 anonim ***** válasza:
Szio! Tudsz már valamit?
2014. aug. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
?
2014. aug. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én a második válaszoló vagyok, és az én történetem sajnos rosszul végződött, tegnap kellett megszülnöm a 18 hetes down-szindrómás kislányomat :'(

Remélem a kérdezőnél minden rendben lesz!

2014. aug. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Részvétem kedves utolsó :( ha beszélgetni szeretnél írj bátran!
2014. aug. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Miért nem írsz? Azt igérted írsz ha tudsz már valamit :(
2014. szept. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!