Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Engem az erdekelne, hogy mi...

Gmelania kérdése:

Engem az erdekelne, hogy mi van akkor, ha a kiskoru (17eves) meg akarja tartani, de a szulok az abortuszt akarjak? Kerek mindenkit, hogy egyik felt se irjak le, mindket oldalnak meg van a maga nyomos oka!

Figyelt kérdés
2014. aug. 22. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem a gyámügy bevonásával lehetséges...
2014. aug. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
0%
Meg kell nézni a konkrét előírásokat, de érzésem szerint ha nem vagy nagykorú akkor a szülő szava dönt.
2014. aug. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszonom mindkettotoknek!
2014. aug. 22. 21:56
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha meg akarja tartani, akkor próbálja meg rábeszélni a szüleit, hogy támogassák, hiszen elég sok érv szól az abortusz ellen. Viszont mindenképpen szükség lesz a szülők segítségére a gyermekvállaláshoz. Lehet, hogy ki tudná erőltetni a szülők akarata ellenére is a szülést, de akkor hogy kér tőlük segítséget? Az is fontos, hogy mi van az gyerek apjával és az ő szüleivel. Ők mit szólnak hozzá? Tőlük számíthat segítségre?
2014. aug. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen lettem terhes, anyuék tukmálták az abortuszt, de én hajthatatlan voltam hogy megtartom. Ha elmúltál 15 éves, akkor ezt te döntöd el. Kötelezni nem kötelezhetnek...
2014. aug. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Legjobb tudomásom szerint senki sem kötelezhető abortuszra. Igazából sok lehetőség nincs... Vagy megtartja a babát, vagy nem. Ha megtartja a babát, akkor még azért felmerül a kérdés, hogy a szülők támogatják-e vagy sem. Ilyenkor a szülői támasz aranyat ér. Jó lenne ebben megegyezni. És az anyagi vonatkozású kérdések szóba sem jöttek.
2014. aug. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt hiszem a gyermekvédelmi szolgálat vagy a családvédelmi szolgálat tud segíteni. A nőgyógyászodnak tudnia kell, hova mehetsz ebben az esetben.
2014. aug. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A szüleid csak jót akarnak neked. Ha már felcsináltattad magad gyerekfejjel, az önmagában is éppen elég baj, ne tedd tönkre az egész életedet...
2014. szept. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!