Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi lett a "zátonyra futott...

Mi lett a "zátonyra futott nyílt örökbefogadás"-t kiíró anyukával? Kérlek, ha itt vagy, írd meg, mi lett a picivel, szerintem sok mindenkit érdekelne.

Figyelt kérdés
Kerestem a kérdést, de valami okból törölték.
2011. szept. 1. 13:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Most hogy kérdezted, én is megnéztem, nem találom. :( Szegény, lehet javasolták neki, hogy jobb, ha nem írogat ki ilyeneket. Pedig engem is érdekel, hogy szegényekkel mi van. (Ha egyre gondolounk egyáltalán)
2011. szept. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én még láttam a végén, hogy írta, övék lett a baba végül. A szülőanya meggondolta magát, azt mondta, elbúcsúzik a gyerkőctől, és megelégszik évi 1-2 fényképpel.
2011. szept. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Hála Istennek! Úgy fájt volna a szívem azért a pici babáért, ha csecsemőotthonba került volna. Remélem, minden rendben lesz velük. Köszi az infót!
2011. szept. 1. 14:45
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy nem pont ezt a kerdest keresed amit linkelni fogod de szerintem ebben is ugyan az a ketsegbeesett anyuka irogathatott.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

2011. szept. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is ő volt. Csak utána írta ki ezt a másik kérdést, amit most már nem találok sehol. Nagyon szorítottam nekik, hogy az örökbeadó a jó döntést hozza meg. Azért is kérdeztem, hogy mi lett a dolog vége, mert nem olyannak tűnt az örökbeadó anyuka, aki képes megfontolt, érett döntést hozni a gyerek érdekében...
2011. szept. 1. 19:28
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lehet kérdést törölni???
2011. szept. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Csodálkoztam is, amikor írta, hogy törölni fogja, hogy lehet ezt?
2011. szept. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Kéred a moderátortól.
2011. szept. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes.
2011. szept. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
69%

Mondom, hogy az övék lett a baba!

És nem, nem lehet kérdést törölni, max. megkéred a moderátorokat, hogy töröljék ki, mert már nem aktuális.

2011. szept. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!