Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Kiskunfélegyházán Dr. Rigó...

Kiskunfélegyházán Dr. Rigó Imre János jó orvos? Végez abortuszt?

Figyelt kérdés

2014. szept. 24. 05:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
6%

Nem ismerem őt, de nekem is számít, hogy az orvos végez-e abortuszt, vagy sem. Hála Istennek vannak jó páran, akik erkölcsi okokból megtagadják.

Úgyhogy én is figyelem a válaszokat.

2014. szept. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Ja elso. Milyen írom ez annak, akinek a választott orvosa majd nem végzi el az egeszsegugyi indoklást abortuszt erkölcsi okok miatt
2014. szept. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
4%
Megfogalmaznád ezt újra magyarul? Többször nekifutottam, de esküszöm, nem értem.
2014. szept. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Választasz egy orvost, aki szimpatikus neked, mert nem vegez abortuszt. Aztan kiderül, higy a magzat beteg, abortusz kell. A sajat orvosod nem vállalja, tehat kereshetsz másikat. Igy értelmezd.
2014. szept. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
4%

Értelek. Én mondjuk nem vallom, hogy beteg magzat esetén abortusz KELL. Én nem vetetném el, de ez magánvélemény.

Hidd el viszont, hogy sokunknak igenis számít az orvos abortuszhoz való elvi hozzáállása a terhesgondozás - szülésvezetés során.

2014. szept. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Miért?
2014. szept. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hogy miért számít, azt kérdezed, vagy azt, én miért vállalnám betegen is?
2014. szept. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hogy miert szamit, az erdekel. Ha nem titok
2014. szept. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem az abortuszról kérte a véleményeteket. Egyébként meg hagy döntse már el ő hogy a SAJÁT TESTÉBEN (amiről joga van dönteni) kihordja e a magzatot vagy sem. Meg mi az hogy megölni? Ha egy lélegző, evő, síró újszülött babát, vagy egy négy éves gyereket megölsz, az igen, gyilkosság. Az abortusz esetében A MAGZAT ELTÁVOLÍTÁSÁRÓL beszélünk.
2014. szept. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

A magzat "eltávolítása", aki egyébként az erőszakos haláláig elő, eleven EMBER így néz ki:


[link]


Ez pedig gyilkosság. Méghozzá előre megfontoltan, aljas indokból, különös kegyetlenséggel elvégzett gyilkosság. Ez mészárlás.

2014. szept. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!