Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » János kórházban kedves,...

János kórházban kedves, normális, jó szaktudású és nem pénzsóvár orvos terhesgondozáshoz?

Figyelt kérdés
2013. máj. 10. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Dr. Varga Antalt tudom ajánlani! Csak jót tudok róla mondani én nála születtem 23 éve és most hozzá is járok, anyukám életét mentette meg egyszer, ha ő nincs elvérzik a műtő asztalon... Két nővérem is szült nála az egyik 1 és fél éve a másik 3 éve! Azt nem mondom hogy fiatal mert 60-on túl van de szerintem az egyik legjobb szakemer a korházba ja és onkologus is nem csak szülész/nőgyogyász
2013. máj. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dr. Moksony Istvan! A 3.babamat fogom nala szulni, soha nem fizettem elore, idos, jo doki, aki jo donteseket hoz. O a regi orvos generaciohoz tartozik, nekem ezert szimpatikus. Van ott egy-ket meno fiatal doki is, na en azoknal nem szulnek...
2013. máj. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Igen, utolsó, pontosan ezeket a fiatal, viszkető markú orvosokat fogtam ki, akik irtó bunkó módon várták tőlem a pénzt. Ráadásul az egyikhez jártam magánrendelésbe, még terhességem előtt, a rendelésen meg úgy viselkedett velem, mint aki nem is ismer...


Van ezeknek az idősebb dokiknak fix időpontjuk, hogy mikor vannak bent?

2013. máj. 10. 14:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Mind a ketten fent rendelnek a 18-asban kedden, mert mind a ketto onkologus is. Ott nincs hiperszuper uh gep, de sorban allas sem. A Moskony tudom, hogy csutortokon is rendel, 7-13 kozott, a Varga Dr-t nem tudom, csak a nevet lattam a fenti rendeloben.
2013. máj. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infot!
2013. máj. 11. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!