Valaki adna tanácsot?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok pont egy éve volt már egy el vetélésem de nem tudjuk mitől. Most megint terhes vagyok de nem szeretném meg tartani mennyi az esélye annak hogy ha abortuszom lesz akkor nem lehet többet gyerekem?

A méhem át van fordulva jobbra az mit jelent?



2014. okt. 23. 13:28
 1/10 anonim ***** válasza:

azt így nem lehet kijelenteni, hogy nem lehet többé gyereked. de már egynél is benne van a pakliban és minden abortusszal nő a száma.

a másik kérdésre sajnos nem tudok válaszolni. google?

viszont felkeresnék egy jó nőgyógyászt. ő válaszolna erre és biztosan ajánlana valami jobb fogamzásgátló megoldást.

2014. okt. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
az esélye nő, nem a száma. bocs:)
2014. okt. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász orvost kéne kérdezned és azt senki se tudja lehet e a mütét után gyereked vagy se. Ha Tavaly magadtól vetéltél el akkor nemigazán vag szerencsés.
2014. okt. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Tessék itt a gyakorin a méhröl egy téma hasznos lehet számodra


Ha jobbra van fordulva a méhem, nehezebben fogok teherbe esni?

2014. okt. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
41%
Amugy meg nem értem milyen tanácsot akarsz mikor eldöntöted kijelenteted nemszeretnéd megtartani akkor meg ?
2014. okt. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%
Ez olyan, mintha kétszer szültél volna már és minél többször esel át ilyen műtéten, annál nagyobb az esélye, hogy vagy nem tudod kihordani a gyereket, vagy már eleve meg sem fogan. Szóval, van esély arra, nem is kicsi, hogy már nem lesz gyereked, ezért jobban át kellene gondolnod a dolgokat.
2014. okt. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Gondolom az előző babát se tartottad volna meg...mert ha igen,de elment,akkor nem értem ezt a babát miért nem akarod megtartani?Az esély növekszik.A normál szülésekkel is,mivel minden szüléssel gyengül a méhszáj,ezáltal könnyebben nyílik ki.Ez jobban igaz a művi befejezésekre,mivel olyankor "erőszakkal" nyitják meg a méhszájat.Valami hatékony védekezés?Esetleg gumi+tabletta kombó?Nem igazán normális és egészséges dolog évente ilyen dolgokon keresztül menni....
2014. okt. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

3as "magadtól vetéltél el"

spontán vetélésnek hívják:))

2014. okt. 26. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem kértem a rossz válaszokat...
2014. okt. 27. 13:36
 10/10 anonim ***** válasza:

inkabb szedj gyogyszer ne szexelj es tanulj.

A mehed 10 ev mulva is raer vele foglalkoznod

2014. okt. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!