Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mit tegyek? Valaki adna tanácsot?

Mit tegyek? Valaki adna tanácsot?

Figyelt kérdés

anyu és apu már több mint 10 éve elváltak és anyámnak tavaly nyárig nem is volt senkije. viszont azóta összeköltözött egy pasival (teszem hozzá nagyon jó fej az illető, kedves, megértő és velem is úgy foglalkozik mintha a lánya lennék) a gond ott van, hogy van négy gyereke és az idősebbik fia velünk lakik. (25 éves. és még mindig itt van. na de nem is ez a lényeg) már amikor először belépett az ajtón nekem leesett az állam. nagyon helyes, meg mosolygós, kedves, de én nem akartam vele jóban lenni. (magam sem tudom, hogy miért. talán bíztam benne, hogy elmegy és akkor nincs "veszély". ugyanis anyám előre közölte mikor látta rajtam, hogy tetszik a srác, hogy nem jöhetünk össze) de persze mi nem hallgattunk rá. anyuék nyáron voltak nyaralni kettesben és mi meg együtt maradtunk. tök jól elbeszélgettünk, meg nagyon jó lett a kapcsolatunk és ha valami bajom volt, akkor mindig segített. és pár hete nagyon szarul voltam, megvigasztalt és ráadásul másnap már csókolóztunk. (amit ugye nagyon is akartam) és lefeküdtünk nem is egyszer. (teszem hozzá, hogy szűz voltam és anyuék nem tudnak semmit) és mindenszentek előtt az apja beállított egy csajjal, hogy meglepetést hozott a fiának. az Angliában tanuló barátnőjét. úgy éreztem magam mint akibe villám csapott. azóta bezárkóztam a szobába és senkivel nem vagyok hajlandó beszélni. ő meg persze jönni akar, meg magyarázkodni, de valahogy nem bírom végighallgatni.

és van még egy nagyobb baj is. pénteken orvosnál voltam, aki nődokihoz küldött és tegnap kiderült, hogy terhes vagyok. fogalmam sincsen, hogy mit csináljak. anyunak félek szólni, a srácnak meg pláne, de a kicsit pedig már most szeretem, hiába tudom csak egy napja, hogy megvan.

szerintetek mit tegyek?? nagyon el vagyok keseredve és semmi ötletem nincsen!!

19L



2012. nov. 13. 06:32
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Erőt kell vennedd magadon, a sráccal megbeszélni mi a helyzet, majd Anyukáddal!
2012. nov. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
45%

19 vagy és még csak most veszítetted el a szüzességedet? Ráadásul nem védekeztetek? Te jó ég!

Amúgy kamu szagú a sztori...

2012. nov. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

először is: k*rvára nem kamu, lenne jobb dolgom is elhiheted, mint hogy ilyeneket találjak ki, egyszerűen csak tanácsra van szükségem

másodszor pedig: múlt héten lettem 19 és igen, szűz voltam. én kérek bocsánatot, hogy nem adtam oda magam elsőre mindenkinek.

elsőnek köszönöm, csak elhiheted, hogy nem olyan könnyű odaállni senki elé ezzel

2012. nov. 13. 16:09
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen beszélned kell az anyukáddal és a sráccal is, pláne, ha meg is szeretnéd tartani a babát.

Azért védekezhettetek volna!


És miért ne lehetne igaz, hogy 19 évesen még szűz volt! Én 20 évesen veszítettem el a szüzességem, nem bújtam ágyba minden pasival, aki az utamba akadt!

2012. nov. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem, hogy nem lesz könnyű beszélgetés, de tedd meg minél hamarabb!

4-es voltam.

2012. nov. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Hát, először szerintem egyszerűen csak hagyd, hogy megpróbálja tisztázni magát, elmagyarázhassa mi ez az ügy azzal az Angliában tanuló barátnővel. Az majd jönni fog magától, hogy hogyan is közöld finoman, vagy kevésbé finoman vele, mi is a helyzet. Aztán majd valahogy együtt előadjátok a sztorit a szülőknek is, vagy nem kell feltétlenül együtt, lehet egyedül is.

ÉS!!! Ha szeretnéd a babát, ne hagyd, hogy lebeszéljen bárki is róla. Nagy felelősség, és nagy teher(de édes teher), már most gondold át, mihez szeretnél kezdeni, hogy oldanád meg ha támogatnak majd téged, és mit teszel, ha valami okból kifolyólag nem.

2012. nov. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Én az utolsó hozzászólóval értek egyet! :)
2012. nov. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen mindenkinek aki írt!!

abban tuti biztos vagyok, hogy nem lenne szívem elvetetni a babát. elvégre köszönhetem magamnak is és ő nem tehet semmiről, és már most nagyon szeretem!!

a védekezés pedig...tudom, hogy nagyon elszúrtuk, de most már nem tehetek semmit, úgyhogy hiába mondjátok, hogy kellett volna, nem tudom megváltoztatni

még egyszer köszönöm!!

2012. nov. 13. 17:16
 9/29 anonim ***** válasza:

mindenképpen beszéld meg Anyukáddal és a sráccal! minél előbb! sajnos nem tudom mit fognak válaszolni... bár szerintem a srác (akinek barátnője van) nem akarja majd megtartani


hát remélem Neked a legjobbakat és légyszi írd majd le a fejleményeket! ; )

2012. nov. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

köszönöm neked is!

és majd írok, csak még erőt kell gyűjtenem ehhez a beszélgetéshez

2012. nov. 13. 19:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!