Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mennyi ido az abortusz teljes...

Mennyi ido az abortusz teljes idotartama? Marmint onnantol hogy a korhazba ertetek mennyi ido mulva voltatok a korteremben a muteten es mindenen tulesve?

Figyelt kérdés

2014. okt. 26. 07:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
Reggel ugye 8 ig betegfelvétel .Megkapod a kórtermet .. valamikor délelőtt felrakják a lamináriát (ha szükséges) ,majd kora délután ,ha rád kerül a sor ,elvégzik a kisműtétet .Estére már otthon vagy ,ha nincs semmi komplikáció .
2014. okt. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
19%
Délutánra már otthon vagy, viszont van ahol előző éjjel bent kell feküdnöd. Gyorsan véget érhet a gyereked élete ne aggódj...
2014. okt. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
79%

A kérdező nem erre volt kíváncsi 2. ! Hozott egy döntést amihez semmi közöd se neked ,se nekem ..csakis egyedül rá és a párjára tartozik .

Nem kell befeküdnöd előző este .. Legalábbis nálunk ,abban a kórházban ahol én dolgozom ott nem .Ha szültél már korábban akkor nincs szükség lamináriás előtágításra .Ha nem volt hüvelyi szülésed vagy császáros volt az előző szülés ez esetben egy lamináriát helyeznek fel ,ami pár órán keresztül kíméletesen tágítja a méhszájat .Ezt délelőtti órákban felhelyezik ,kora délutáni órákban pedig megvan a beavatkozás .

2014. okt. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a segitokesz rendes valaszokat! Kedves masodik valaszolo ha mar ennyire tudsz itelkezni hat elmondom mirol is beszelsz hogy egyaltalan barmi fogalmad legyen a dologrol :) van mar egy gyerekem a ferjemmel vedekeztunk megis teherbe estem es most egyedul maradtam a ferjem elhagyott a beteg szuleimre kell tamaszkodnom mivel dolgozni nem tudok ahoz meg tul kicsi a meglevo gyerekem igy meg azt sem tudom hogy az elsovel mi lesz velunk mivel a kedves apukat egyaltalan nem erdekli semmi egyikunk sem. De itelj el nyugottan azert mert igy nem tudok vallalni egy ujabb gyereket:) gratulalok a felfogasodhoz az emberseg es inteligencia a magasba tor csak igy tovabb!!!
2014. okt. 26. 10:35
 5/22 A kérdező kommentje:
Amennyiben valalod hogy egy szep osszeggel adakozol a javunkra hidd el nagyon szivesen megtartanam a mostani terhessegemet is...nem jo kedvembol kenyszerulok erre.
2014. okt. 26. 10:40
 6/22 anonim ***** válasza:
67%

Nem értem aki ab. Ellenes mi a francért nézegeti és irogat az ab. Kategóriába.

én sem vagyok abortusz párti de megértem hogy vannak olyan helyzetek amikor ez a helyes döntés.

szóval bemész reggel d.utàn màr mehetsz is ha nincs semmi komplikáció.

kívánom hogy rendeződjenek a dolgaid, minden jót!

2014. okt. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
48%
Kérdező,pár hete még nem volt gond a férjeddel? Ezt minden rosszindulat nélkül kérdezem! Jól meggondoltad a döntést?
2014. okt. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a jokivansagot es a valaszt! En is minden jot kivanok neked!
2014. okt. 26. 11:53
 9/22 A kérdező kommentje:
De volt gond a ferjemmel par hete is de en ugy gondoltam hogy nem az a megoldas hogy ha valami elromlik azt azonnal el kell dobni foleg ha hazassagrol van szo kulonoskeppen ha mar van gyerek is...szerettem volna ha valahogy helyre tudtuk volna hozni a hazassagot amihez ugye nem feltetlenul elonyos a szex mentes eletmod de ujabb gyereket nem terveztznk semmikeppen egy nagyonsokban javitanivalo kapcsolatban eppen ezert vedekeztunk is elvileg megfelelo modon is de ahogy kiderult tenyleg nincs tokeletes vedelem.
2014. okt. 26. 12:01
 10/22 anonim ***** válasza:
69%
Van mikor ez a helyes döntés 8. !
2014. okt. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!