Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ez már nem ép embernek való,...

Ez már nem ép embernek való, mit tegyek?

Figyelt kérdés
van egy barátnóm akinek van egy lassan 3éves kislánya,viszont terhes lett ez nem is lenne gond,a gond az hogy elakarja vetetni de hozzáteszem nem ez az elsó abortusza vagy a 15-ik,júniusba volt utoljára,nem védekeznek a párjával,de engem annyira bosszant ez hogy ennyi babát elvetet hiába mondom neki hogy védekezzen most megint elvetet ártatlan babát,mit tudnék tenni hogy hogy ne vetesse el? nekem egyszer volt egy vetélésem nagyon megviselt akkor és mai napig is. szerintetek van értelme hogy még utoljára beszéljek vele hogy ne vetesse el a babát? bocsánat hogy hosszúra sikeredett!
2014. okt. 31. 14:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
86%
Mit tegyél? Ne kamuzzál:)) ha nagyon unatkozol a kamuzás helyett keress más elfoglaltságot magadnak.
2014. okt. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
52%
De azert en azt hozza teszem ha kamu ha nem hogy en tenyleg ismerek olyat akinek mar a kilencedik is ellett vetetve. azon kivul meg szult harmat szoval csak akkor megy korhazba ha kapartatni megy es nem viseli meg tenyleg durva de vannak ilyenek. Ja es ranezesre nem mondanad meg mikor a harom porontyal megy az uton, egesz normalisnak nez ki.
2014. okt. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
63%
Kamuuuuuu!15.?Szerintem az életkorod annyi!Unatkozol?Végül is őszi szünet van....
2014. nov. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!