Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Haragudnom kellene a páromra...

Haragudnom kellene a páromra az abortusz miatt?

Figyelt kérdés

Valamikor pár hete (esetleg hónapja) olvastam egy kérdést, amiben egy nő kérdezte, hogy jogos-e az, hogy a férje válni akar, mert megtudta, hogy volt abortusza. Nem a férj gyerekét vetette el, egy előző kapcsolatában volt, most sajnos nem találom a kérdést, kapott hideget-meleget.

Szóval amiatt a kérdés miatt teszem fel az én kérdésem. Én nem haragszom a páromra, valamikor a kapcsolatunk elején mondta ezt el, persze nem ezzel indított az első randin, de elmondta. Fiatal volt és a páromtól terhes lett az akkori barátnője, aki akkor elment abortuszra. Ketten döntöttek így. Én ezt elfogadtam, most terhes vagyok, örül a babának, várjuk mindketten. Szóval nem tudom ki válaszolt annak idején annak a feleségnek úgy, hogy megérdemli meg ilyenek (lehet most nincs is itt olyan, aki látta azt a kérdést) de akkor az én párom is megérdemelné, hogy emiatt elhagyjam? (nem fogom, csak érdekelnek a válaszok)


2014. dec. 16. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem emiatt hülyeség elhagyni valakit. Csak azért mert volt abortusza még nem lesz se egy k...a se nem fogja elvetetni minden terhességét mert gyűlöl minden gyereket ha egyet elvetetett.
2014. dec. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem tudnék olyannal lenni akinek már volt,de ez az én véleményem. Ha téged nem zavar akkor ne foglalkozz vele.
2014. dec. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
TE nem hagyod el, mert nem vagy abortuszellenes. Aki viszont az, az nem tud ugyanúgy nézni a párjára ha ilyen kiderül, úgyhogy simán lehet hogy elhagyja. nem vagyunk egyformák, és nincs ezzel baj, a lényeg hogy a saját meggyőződésünket ne akarjuk másokra erőltetni, az viszont nem baj ha tarjtuk hozzá magunkat...
2014. dec. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

Eleg szanalmasnak tartom, ha vki egy ilyen temat, nem tud megfeleloen kezelni, de nem vagyunk egyformak.

Engem biztos nem zavarna. Se nokent, se ferfikent.

2014. dec. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért szerintem ez férfiaknál és nőknél megint más..


Semmi esetre sem hagynám el a páromat emiatt legyen az nő vagy férfi, de ha már alapból erről a témáról van szó..


Még csak csak megértem az abortuszellenesektől azt ha a barátnőjüknek volt terhességmegszakítása és ez nekik nem fér be, ezért szakítanak.. na de srác esetén.


Végső soron mind tudjuk, hogy nem a férfié a döntés. Mi van, ha ő szerette volna azt a gyereket, de az exe hajthatatlan volt és elvetette..azért a srác a hibás? Persze, mert mégis miért csinálta fel a csajt?!


Na de azért érzitek a különbséget.


Tény és való és ezt kár tagadni, hogy a döntés a nőé. Mondhat bárki bármit, a nő joga, hogy döntsön a saját teste felett. Ugyanakkor épp emiatt nem tudom megérteni, hogy egy nagy abortuszellenes elhagyja a barátját csak azért mert annak az exe elvetette a babájukat.


Tehát kérdező, nem, én nem hagynám el emiatt, de mint az elején írtam, ha nőről lenne szó akkor sem. :)

2014. dec. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez csak egy eszement kifogás a szakításra ... Én nem szakítanék emiatt SOHA .. pálcát sem törnék emiatt fölötte . Bizonyára okkal döntött úgy ahogy ...
2014. dec. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ėrtėkrend kérdése.Van,akinek elfogadható,van akinek nem,van aki meg tud bocsátani,van aki nem.Bennem felvetődne,vajon beleegyezne e valaha,hogy elvetessem a gyerekėt..Vagy milyen apa az olyan,aki nem védi meg a saját magzatát,minden áron.Egyáltalán ,hol van a szeretetének határa.
2015. jan. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!