Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mennyi az esélye annak, hogy...

Mennyi az esélye annak, hogy valakinek gyereke lehessen abortusz után?

Figyelt kérdés
Régebben más eljárással csinálták ha minden igaz és az a hír járta, hogy utána nem biztos, hogy lehet gyereke.

2014. dec. 12. 10:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%

Vagy igen,vagy nem!Ezt nem lehet megmondani.

Anyukámnak 3 abortusza volt és utána még 3 gyereke született.

2014. dec. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Ma már nagyon fejlett a technika, és a módszer is másabb. Természetesen ezt is ember végzi, így van esély kockázatra, de ez manapság már minimális. NEkem is volt több abortuszom, mégis gond nélkül, hamar teherbe estem, 2 gyerekem is van.
2014. dec. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%

Aki abortuszra megy azzal ijesztgetik h nem lehet tobb gyereke aki missed ab.on van tul annak lehet. Egyebkent ugyanaz az eljaras. Vakuummal csinaljak.

Ismerek tobb embert is akinek volt abortusza es lett gyereke tobb is. Akinak vetelese volt es ugy fejeztek be a terhesseget annak is lehetett kesobbiekben. Ma mar ez fejletten megy. Nagyon kicsi a esely ra h ne lehessen, de persze elofordulhat.

2014. dec. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%

Nekem nem abortuszom volt, hanem missed ab vagyis elhalt terhesség befejezése műtéti úton, az eljárás ugyanaz mint az abortusznál. Sajnos két vetélésem is volt, okát nem találták. Azt hittem nekem már sosem lesz gyerekem, de mégis sikerült, sőt 3 csemetével büszkélkedhetek azóta.

A műtétek előtt tájékoztatást kaptam a lehetséges szövődményekről, és igen ebben benne van a meddővé válás lehetősége is, de erre nagyon kicsi az esély, az orvos azt mondta, ezek a műtétek 95 %-ban szövődménymentesek. Legtöbbször csak némi gyulladás lép fel, amit kikezelnek és kész.

Az én elhalt terhességeimnek nem lett meg az oka, de a műtéteknek nem lett következménye, utána könnyen és gyorsan estem teherbe.

2014. dec. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Nekem is volt egy ab-om sajnos,majdnem 2éve,most 38hetes terhes vagyok. 3hónap alatt jöt össze a bébi!
2014. dec. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem minek akar gyereket az aki egyszer már megölt egyet?
2014. dec. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

1000 meg 1 oka lehet annak, ha valaki abortusz után x idővel akar gyereket, had ne kelljen soroljam, ezt valószínűleg csak az érti, aki megélte és ebbe van/volt. Írd ki új kérdésként, ne offolj! Köszi.


A többieknek meg köszi a válaszokat.

2014. dec. 12. 15:56
 8/12 anonim ***** válasza:
80%

5-s vagyok.

Ez ennél kicsit összetettebb,mint gondolod. Miért akar gyereket aki egyet már megölt?! Remélem ezt nem kérdezted komolyan.. rengeteg oka lehet annak,hogy valaki egyszer élete folyamán rákényszerül ilyenre..

Ha többször,azt én sem értem.. de nekem egyszer volt rá okom,ennyi.

2014. dec. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%
Manapság szerencsére mar fejlett az orvostudomány , ezeket a beavatkozásokat is biztonsággal , korszerű műszerekkel ,eljárással végzik, nem úgy mint hajdanán .. Ritka a komplikáció , terhesség utána ( ha már aktuális ) biztonsággal vállalható . Nekem is volt korábban terhességmegszakítás (10 éve ), majd később egészséges gyermekem született 😊 .
2014. dec. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nagyszüleimnél volt ilyen..


Nagymamám testvére elvetette a gyerekét, sajnos volt rá oka sajnos, amiért ma az ab-ellenesek tuti megköveznék, de akkor más választása nem volt. Akkoriban tiltott volt az abortusz, ezért egy pincébe ment..gondolhatod mennyire volt steril. És akkor mindenkinél ez volt..


Később természetesen szeretett volna gyereket, de nem lehetett neki. Végül egy barátnője lett terhes, aki nem akarta volna megtartani őt, abortuszra ment volna, de megbeszélték, hogy megszüli és a nagymamám testvére neveli fel.


Boldogan felnevelte a fiát, a fiú pedig idővel megtudta az igazságot és mai napig (apám lehetne) jó kapcsolatot ápol a biológia anyjával is. Édesanyjának pedig természetesen a nagymamám testvérét tartja.


Na most azért a technika ennél már sokkal fejlettebb és sajnos vagy sem, de az abortusz az rutin műtét. Nem nagy a kockázat.

2014. dec. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!