Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ha tehetnéd, min változtatnál?

Ha tehetnéd, min változtatnál?

Figyelt kérdés

Ha csak és kizárólag te szólhatnál bele, miként zajlana (ha zajlana) az abortusz illetve milyen jogot adnál az "anyáknak"? És milyen feltételek lennének, tehát mitől függne hogy meglehet szakítani egy terhességet?


Egészséges nőkről és magzatokról van szó, nem a betegekről, a missed abot ne keverjük ide.


2014. dec. 26. 16:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
9%
Min változtatnék? Bárki elvetethesse a gyerekét, de az abortusz együtt járna az elkötéssel is, akárhanyadik, és nem lenne más opció. Az anyáknak milyen jogokat adnék? Milyen anyáknak? Ezek nem anyák..
2014. dec. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen, ezért tettem idézőjelbe :)
2014. dec. 26. 16:57
 3/14 anonim ***** válasza:
66%

"Ezek" nem anyák? ... Azért szerintem inkább vetesse el, minthogy utána bántsa, meg a gyerek éhezzen, stb.

Szerintem ez mindenkinek a magánügye, akárhogy is próbálnak-próbálnának sokan beleszólni. Mindenki dolgozza fel magában, számoljon el a lelkiismeretével.

Ha vkinek van 1 abortusza, az még azt mondom ok...esetleg megértem, de ha zsinórban veteti el a babákat, m így védekezik, na azt nem értem meg. Azt én is elköttetném.

2014. dec. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
Nem szólnék bele jól van minden a jelenlegi szabalyzat szerint. Nem volt abortuszom, de nem is érdekel más nők hogyan dontenek abortusz kérdésében.
2014. dec. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%

A jelenlegi szabályozáson nem változtatnék semmit.

Nagyobb súlyt helyeznék a felvilágosításra a fiatalok körében, és ingyenessé tenném a védekező eszközöket.

De az sem ártana, ha lenne a fiataloknak munkahely és megélhetés, hogy merjenek gyereket vállalni.

2014. dec. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én abban változtatnék,hogy az első abortuszt engedélyezném,és ingyenessé tenném,de többet nem engedélyeznék,mert sokan úgy járnak ab-ra mint más a patikába....(a kérdezőnek igaza van abban,hogy más az,ha pl:betegség miatt,vagy pl:megerőszakoltak v.kit,az érthető,hogy nem tartja meg...)
2014. dec. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Miért csak az anyukák? Egyedül még mindig nem lehet (természetes módon) teherbe esni! Az apukákra miért nem fújsz?
2014. dec. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Mert a nő öleti meg a magzatot nem a férfi.
2014. dec. 28. 17:44
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem gondolsz, hogy ha egy szerető, támogató pár állna a nők mellett, akkor 90 %-uk nem is gondolna abortuszra...
2014. dec. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ha nem szerető és támogató férfi áll mellettem, nem csináltatom fel magam :)
2014. dec. 28. 18:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!