Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kritikusabban látod a párod,...

Kritikusabban látod a párod, mióta babád van? Mit változtatnál meg rajta, ha tehetnéd?

Figyelt kérdés
2010. okt. 21. 22:34
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Igen, kritikusabb vagyok,a csúnya beszéden és azon változtatnék,hogy ne hagyja szanaszét a ruháit a lakásban.:-)
2010. okt. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Inkább arra figyeltemhogy én ne változzak meg a vele való kapcsolatomban. Ne csak a gyerek legyen a fontos,hanem ő is.
2010. okt. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ugyanúgy látom. 15 éve vagyunk együtt, gyerek 2 éves.
2010. okt. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem változtatnék.

Kiveszi a részét a gyerek neveléséből.

2010. okt. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Igen kritikusabban latom. Sajnos szinte minden idegesit :)

Azt valtoztatnam meg benne, hogy ne legyen ennyire rendetlen es figyelmetlen :P

2010. okt. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
jaja kedves utolsó,én sem irhattam volna jobban:)
2010. okt. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
kicsit...most már zavar ha cigizik, vagy megiszik egy sört és aztán bemegy a babához megpuszilni...anélkül h lezuhanyozna, fogat mosna!
2010. okt. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindent mondani kell neki. Eddig ugye csak ő volt, de most a babám életét is meg kell szerveznem, meg ugye az övét is és ez által az enyémet is. Kicsit néha nehéz, hogy mindent mondani kell, hogy mikor és mit csináljon, jó lenne, ha egy kicsit önállóbb lenne és felelőségteljesebb. De ez már így marad, lassan 40 és nem hisze, hogy már változni fog.
2010. okt. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Az utolsó hozzászollást, mintha én írtam volna. Még a kor is stimmel:)

Sajnos a csunyabeszéd, meg a rendetlenség is.:(

2010. okt. 24. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!