Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Szülnél egy olyan férfinak,...

Szülnél egy olyan férfinak, akibe nem vagy szerelmes, nem vagy vele boldog?

Figyelt kérdés
Terhes vagyok,de már nem szeretem a párom,másba vagyok szerelmes. A szakítás után derült ki a terhesség. Ha megtartom a babát,a másik férfit elfelejthetem,és vele azt is,hogy egyszer boldog párkapcsolatban éljek.
2015. jan. 12. 19:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
46%

Nem!Nem szülnék neki,pláne hogy már nem is szeretem és van más.De nem is lettem volna terhes tőle,az biztos!!

Védekeztem volna rendesen!

2015. jan. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
50%
Gyereket NEM a férfinek szülöd, hanem kettőtö9knek. Ha már szakítottatok, akkor inkább vetesd el, a gyereknek is ez a jobb.
2015. jan. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
24%

Hű ez így nem egyszerű.

De nem lenne okos dolog az ex-szel maradni, mivel nem szereted. Így elrontod az életed.

Az új pasi 100%, h nem vállalja így a kapcsolatot?

Ha megtartod a babát, találhatsz még párt magadnak! Attól még nem leszel örökre egyedül és boldogtalanul!

2015. jan. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
47%
Nem. Pár éve kerültem sajnos ilyen helyzetbe, elvetettem a babát.
2015. jan. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
32%
Le lehet pontozni, de megtartanák a babát , és elhagynàm a mostani párom . A gyerekem a legfontosabb nem pedig az hogy éppen másba vagyok szerelmes... Persze ez sok dologtól is függ , akkor tartanám meg ha lenne pénzem, lakásom, segítségem ( család, barátok ) nyilvan a semmire nem vállalnàm, de ha ezek vannak akkor igen.
2015. jan. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
56%
Nem szülnek olyan embernek akit nem szeretek. Le lehet pontozni de én a saját erdekemet neznem és annak szülnek akit szeretek és közösen örülünk a gyereknek.
2015. jan. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
17%
Nem. A saját önzőségem miatt nem bántanám a gyerekem. Ha az új párod igazán szeret, nem fog elengedni akkor sem, ha babát vársz a volt párodtól. Ha pedig képes csak azért ott hagyni, mert gyerekkel együtt már nem kellesz neki, akkor nincs igazi érzése irányodba, nem szeret annyira, hogy érdemes lenne abortuszra menni miatta.
2015. jan. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
39%
Nem vagyok hive az abortusznak de ezt a babat nem hiszem hogy megtartanam. Mindenkinek igy jobb. Szerintem. De ha nem szeretted akkor hohy hogy baba lett a nem szeretembol. Raadasul mar mas pasi is van.
2015. jan. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
31%

Nem szexeltem soha 43 ev alatt senkivel akit nem szerettem es nem voltam vele joba.

Csaladtervezes fogamzasgatlas mond valamit neked?

2015. jan. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
3 évig próbálkoztunk az exemmel,hogy legyen baba. Emiatt ment tönkre a kapcsolatunk,mert már semmivel nem foglalkoztunk,csak ezzel.
2015. jan. 12. 21:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!