Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Van olyan eset, hogy valaki...

Van olyan eset, hogy valaki nagyon nem akarja a terhességet, szó szerint bele van betegedve, abortuszt viszont nem akar, majd később elvetél?

Figyelt kérdés
2015. jan. 15. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nincs. En sajnos az első gyerekemmel igy voltam. Nagyon fiatalon estem teherbe, de elvetetni nem voltam kepes. Bele voltam betegedve nagyon sokaig, de nem veteltem el, sot! Teljesen problémamentes terhessegem volt, meg tul is hordtam! Persze azota eltelt mar jo par ev, nagyon szeretjük, nagyon édes kislány! :)
2015. jan. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
44%
En is igy voltam.meg cipekedtem is.ussetek agyon de ilyen goreny voltam.most olyan gyonyoru kisfiam van h a vilagert nm adnam
2015. jan. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én igen, hallottam. Egy hölgy missed.ab-ra ment 8 hetesen. Nemkívánt baba volt, abortálni akarták, nem volt már fiatal, aztán mire meggondolta magát elvetélt.
2015. jan. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

baratnom ivott vodkat beleult forro vizben lepcson leesett

zokogott bogott nem akarta

siman megmaradt neki ma mar 18 eves

2015. jan. 17. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Van,de ritka.
2015. jan. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!