Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ismertek olyan nőt akit nem...

Ismertek olyan nőt akit nem viselt meg lelkiekben az abortusz?

Figyelt kérdés
Én ismerek két nőt az egyik már idős azt mondja hogy sohasem jut eszébe a dolog magától a másik nő fiatalabb őt a műtét része viselte meg de nem gondol a magzatra nem siratta meg hasonlók amiket itt olvasok. Nem rólam van szó egyébként csak amiket olvasok itt ahoz képpest meglepő hogy a való életben nem okoz ez nőknek lelki törést. Ti ismertek ilyen nőket akiket nem viselt meg?
2015. jan. 21. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

4 nőt ismerek, akiknek volt abortusza.

Az egyiket nem viselte meg, mert olyanok voltak a körülményei, hogy muszáj volt, inkább az a hercehurca viselte meg, amíg meg kapta az engedélyt. Valahogy ez kivette minden energiáját.


Kettőt úgymond közepesen viselt meg. Nem törtek össze, de időnként szoktak róla beszélni így sok-sok év múlva is.


Egyet pedig eléggé megviselt, neki volt egy időszaka, amikor segítségre volt szüksége (barátok, család támogatása) és sok-sok beszélgetésre, hogy túl legyen rajta.

2015. jan. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Igen, saját magamat. Nem viselt meg, hál'istennek, sem fizikailag sem lelkileg! Tudtam, hogy ez a helyes döntés, egyáltalán nem volt alternatíva, feldolgoztam magamban a lelki részét tökéketesen. Azóta kétgyermekes anyuka vagyok, nagyon helyesen döntöttem akkor. Most utólag látom és.tudom, hogy kellett az a döntés ahhoz, hogy most ilyen teljes életet élhessünk a családommal.

Felkészültem a lepontozásra.

2015. jan. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
testveremet se viselte meg akkor, nagyon fiatal volt meg a babahoz, most 39 eves, 2 gyerekes anyuka, egyszer meselte, hogy mostanaban neha almodik olyat, hogy harom gyermeke van, de a harmadikat nem tudja megnevezni...
2015. jan. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Tudod, nekem is van egy ilyen ismerősöm. Azt mondja, nem viselte meg, nem érdekli. De azt honnan tudhatnánk, hogy tényleg így is van, vagy csak színlel és belül iszonyatosan fáj neki? Szóval, én ismerek olyat, aki az állítja, hogy nem viselte meg, de nem tudom, hogy mi az igazság.
2015. jan. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen ! Jómagam ! Annak idején közösen hoztuk meg a döntést a párommal , tudtuk mit teszünk .. Ezt tartottuk a legésszerűbbnek .. , s megtörtént a beavatkozás . Nem törtünk össze lelkileg , az életünk tört volna össze akkor abban az élethelyzetben , ha máshogy döntünk . Nem szoktunk agyalni a dolgon , megtörtént ... Azóta van gyermekünk , és nem szoktunk agonizálni azon , hogy testvére lenne stb .. Ha az ember tényleg tudja , hogy márpedig semmiképpen nem ( !!!!)aktuális a gyermekvállalás , felül lehet kerekedni a lelki oldalán .
2015. jan. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen ismerek kettőt is😕

Egyik munkatársam minden èvben eddig mióta ismerem, ment abortuszra. :((( 4 babáról tudok

Másik egy barátnőm, aki azt sem tudta hogy kitől lett terhes. 3 esèlyes apajelölt is volt.


Mindkettővel napi szinten vagyok kapcsolatban, belelàtok az èletükbe. A kollégám nagyon könnyelműen veszi. Egyszer azt mondta, azert nem vedekezik, mert meghízik a tablettától.

2015. jan. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2017. júl. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!