Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » A bnőmnek jan.6ikán jött meg...

A bnőmnek jan.6ikán jött meg a mensije,4 nappal hamarabb,28 napos cikl. vannak, minden vasárnap együtt vagyunk ÚGY. Most feb 3. lett volna beteg de semmi, elsejére hittük hogy lesz (hosszú mese) igy két napot stresszeltünk pluszba Szerintetek mi van?

Figyelt kérdés
Reménykedem hogy ezért késik de talán az van amitől félünk, zárójelbe van önkontrollom tehát az orgazmus elött kitudom venni és biztos vagyok benne hogy nem jut be szex közbe sem, ami baj lehet esetleg az előváladekkal ha bejut de tudtom szerint az nagyon kevés és nem voltunk olyan napokon együtt amikor a legtermékenyebb volt, ja és egy nap többször szoktunk és ha nem tudok pisilni akkor alaposan megmosom mindenhol. Elsején volt egy kicsi vér, és most közbe szúrkál a hasa és félek hogy baj van.

2015. febr. 6. 15:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Talán be kéne fejezni a megszakításos védekezést, és vagy gumit húznod a farkadra, vagy a barátnődnek elkezdeni gyógyszert szedni.

Hiába van önkontrollod, elég gyerek fogant már eme "védekezés" mellett.

Most vegyetek tesztet, aztán reménykedjetek, hogy megúsztátok. Utána folytassátok az önkotrollos szexet vele, aztán egy hónap múlva írd ki ugyanezt a kérdést...

2015. febr. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Csak nem értem, fél éve már igy csináljuk, az elején nem is gondoltunk ilyenekre, akkor nem lett baj, ami idegesit hogy mindig van valami ami arra utal s közbe semmi..pl több lett az előváladéka , fel a netre utána néztem s irta h terhességkor szokott lenni..akkor voltak régebb pecsételő vérzései,görcsök, ugyanaz a mese..
2015. febr. 6. 15:49
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha nektek jobb mindig idegeskedni...

Mi is megszakításosan csináljuk, de azért, mert nekünk bármikor jöhet baba, nem zavarna, örülnénk neki, mivel házasok vagyunk, és van anyagi háttér. Így nem felelőtlenség a dolog, de nektek az.

2015. febr. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
tudom ,nagy butaság de csak akkor látja be az ember amikor mar benne van a szarban :s
2015. febr. 6. 15:57
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem, nem mindenki akkor látja be. Vegyetek tesztet, aztán reménykedjetek! Ennyi késés különben belefér, szóval annyira ne parázzatok.
2015. febr. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
amitől félek hogy most szúrkál a hasa és nemtudom mitől lehet, amugy csak néha es 1 másodperces az egész.
2015. febr. 6. 16:04
 7/11 anonim ***** válasza:
64%

Lassan egy hónapja volt abortuszom... és mi is megszakítással szexeltünk, azért nem írom, hogy védekeztünk, mert ez nem védekezési módszer... soha többet úgy... és soha többet látni se akarom azt a férfit, aki azt mondta, hogy ő nem akarja azt a gyereket...

Hidd el, nem éri meg így. Évekig nem csúszott be... és most... tessék... túl életem első abortuszán... de az utolsó volt, az biztos.

Ne tegyétek ki magatokat ennek.

2015. febr. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
én mindenbe mellette vagyok és nem lépnék le ha baj lenne se , vállalnám a felelősséget, nagyon szeretem őt , remélem nem lesz baj..
2015. febr. 6. 16:12
 9/11 anonim ***** válasza:

Ezt a "ki tudom venni időben" dumát felejtsd el.

Húzz szépen gumit, ezzel a heti egy alkalommal olcsón ki is jössz.

Legalább olcsóbban, mint egy abortusz költsége, vagy minimum 18 év felelőssége.

Én gyógyszert szedtem, és antibiotikum kúrám volt. Nem akartunk gumit venni, ezért megszakítással próbálkoztunk. Négy és fél éves.

2015. febr. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Csináltatok már tesztet? A megszakításos védekezés..már ha lehet így nevezni, csak annak jó akinek nem baj, ha becsúszik a baba. Mi 6 évig védekeztünk így, már 8 évesek lesznek a becsúszott babák, ugyanis ráadásul ikrek lettek :D Azóta gumival védekezünk. Térjetek át egy másik védekezési módszerre, nem éri meg minden hónapban ezt eljátszani és stresszelni.
2015. febr. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!