Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Tudtok abortuszklinikát Szegeden?

Tudtok abortuszklinikát Szegeden?

Figyelt kérdés
FOntos lenne, kb 3 hetes lenne de egyetem miatt nem szeretném, meg amúgy sem akarok gyereket. Védekeztünk (Pharmatex krémmel), ami ezek szerint rohadtul nem hatásos.

2015. febr. 19. 08:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A 3 hét hogy jött ki? 3 hetes terhességről még nem szoktak tudni, leghamarabb 4 hetes korban derül ki.
2015. febr. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%
Első, valszeg úgy jött ki, hogy a kérdező is egy újabb példánya annak, aki nem járt el biológia órákra.
2015. febr. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
3 hetes terhesség nincs, vagyis nem kimutatható. Az utolsó menzeszed első napjától kell számolni és a következő menstruáció első napján mutatja ki leghamarabb általában a teszt. Ez 4 hét minimum. Szóval hány hetes vagy?
2015. febr. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Jártam biológiára, egyetemista vagyok, csak sacc/kb tudtam behatárolni. Semmi okot nem adtam a szemétkedésre, csupán kérdezni szerettem volna, mert nem emiatt akarom elbukni a diplomát, és különben sem szeretnék gyereket. Védekeztünk Pharmatex krémmel, ami ezek szerint sz@r.
2015. febr. 19. 09:24
 5/13 A kérdező kommentje:
És mivel még csak közel sem voltam ilyen helyzetben, nyilván nem vagyok otthon benne, De örülök, hogy ti jobban tudjátok, legalább értelmes válasz is tudtok adni következőre.
2015. febr. 19. 09:25
 6/13 A kérdező kommentje:
EZek szerint a 6. hétben vagyok.
2015. febr. 19. 09:26
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Abortuszklinika max Amerikában van. Magyarországon ezeket a kórházakban végzik, a nőgyógyászati osztályokon. Aznpedig Szegeden is van, mint minden kórházban. Az orvos, aki megállapítja majd a terhességet, el fog mondani mindent.
2015. febr. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
49%

[link]

Amúgy a google a te gépeden nem elérhető? Csak mert kb fél percet vett igénybe a művelet...

2015. febr. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
13%
Ha magánúton akarod csinálni, akkor az piszok sokba fog kerülni. Ez nem bántás, de abból a pénzből már akár meg is tarthatnád, hiszen meg tudsz venni neki mindent. Az egyetem pedig nem téma, hiszen terhesen is bejárhatsz órákra, maximum egy szemesztert kihagysz. Senki nem szólna érte, aztán viszed a gyereket bölcsibe. Már hat hónapos kortól sok helyen felveszik. És bocsi, ez sem bántás tényleg, de ki az a bolond, aki elhiszi, hogy a Pharmatex jó? Egy épeszű orvos nem javasolva. Csak a gyártónak jó, hogy megveszik, de semmit nem ér. Mindegy. Gondold át végig, mert lehet, hogy később megbánnád. Vagy nem...de ezt ugye előre nem tudhatod.
2015. febr. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%

"Ha magánúton akarod csinálni, akkor az piszok sokba fog kerülni. Ez nem bántás, de abból a pénzből már akár meg is tarthatnád, hiszen meg tudsz venni neki mindent. " - mármint 60 000 Ft-ból???? (Annyi a mai napon egy magánúton végzett terhességmegszakítás egy budapesti magánklinikán:

Nőgyógyászati kisműtétek (Curettage, terhesség megszakítás, abrasio stb.)

Tartalmazza az orvosi díjat, akórházi az ápolást 1 napig 2 ágyas fürdőszobás szobában történő elhelyezéssel, étkezéssel.

60 000 Ft


Én elhiszem, hogy minden ilyen kérdésnél megjelennek a magzatvédők magzatvédeni - de könyörgöm, ne legyünk már nevetségesek...

2015. febr. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!