Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Akiknek már volt abourtuszuk,...

Akiknek már volt abourtuszuk, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nincs más választásom, fiatal vagyok, karrier áll előttem.

2015. febr. 27. 19:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/88 anonim ***** válasza:
73%
A nagy abortuszellenesek biztos le fognsk pontozni, de nekem volt. Pontosan mire vagy kivancsi? Privi is johet.
2015. febr. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/88 anonim ***** válasza:
65%
Nem tudom, milyen szempontból kérdezed. Az abortusz döntés és ha úgy döntöttél, mert okod volt rá, akkor ezzel kell továbbmenni.
2015. febr. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/88 anonim válasza:
26%
Hanyagold a hülye kifogásokat, egyszerűen nem akarsz gyereket és kész.
2015. febr. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/88 anonim ***** válasza:
7%
Biztos vagy abban a karrierben?
2015. febr. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/88 anonim ***** válasza:
18%
Ami biztos, hogy az abortuszt nem szokták elfelejteni, az már az életed része lesz. Az viszont, hogy karriered lesz-e, az egyáltalán nem biztos. Egyébként meg van egy pár "választásod". Hogy mást ne említsek, az örökbeadás. Én nem ítélkezek itt, csak főleg fiatalon az ember nem gondol arra, hogy meg fog öregedni (hacsak előtte meg nem hal) és akkor majd mi lesz vele. Nem tudni, mit hoz az élet, lehet, hogy egy csomó kudarcot, de életet adni és egy gyerek szeretetét érezni, az sok minden, csak nem kudarc. Sokan vágynak gyerekre, de nem lehet nekik, te örökbe adhatod a tiedet, még ki is választhatod, hogy kinek. Nem én találtam ki, valaki mondta, hogy egy nőnek a legnagyobb teljesítmény, amit nyújthat, az a gyereknevelés. Persze, ha valaki nem akar gyereket, az is teljesen rendben van, nem mindenki érzi úgy, hogy anya akar lenni. De ha már megfogant egy élet, én úgy gondolom, hogy élni kell az alternatív lehetőségekkel, mert nem csak az abortusz a megoldás.
2015. febr. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/88 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok, tehát semmiképpen sem szeretném kihordani.
2015. febr. 27. 19:45
 7/88 anonim ***** válasza:
20%
17 évesen nem 14 èves vagy. Tudom milyen érzésed lehet, én is voltam 17 és csináltam tesztet, ami negatív lett, de ha pozitív lett volna, az első sokk után biztos örültem volna, nem vetettem volna el. Ha már megfogant és meg is marad, célja van a kis életének, amit előre nem làthatsz.
2015. febr. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/88 anonim ***** válasza:
13%
Írd le azon fiatalok kedvéért, aki elolvassák ezt a kérdést: mivel VÉDEKEZTETEK?
2015. febr. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/88 A kérdező kommentje:

Védekeztünk, óvszerrel.

Ami szintén csak 90% védelmet nyújt, és ezek szerint a kevésbé szerencsés 10% vagyok.

17 évesen is elég korainak tartom. Nem vagyok otthon ücsörgő típus, szeretnék tanulni, sínen van az életem, és a szüleimnek is elég anyagi teher az iskoláztatásom és a mindennapi kiadások, én pedig gyakornokként dolgozom, ahol csak egy jelképes fizetéshez jutok.

Szeretnék családot, de csak ha már biztos lábon állok.

A fiúval, akivel ez a baleset történt, nem vagyok kapcsolatban, csak egy jó barátom, és egy buli után kavarodtunk össze, mikor nálam lett elszállásolva.

A szüleim támogatnak, bármilyen döntést is hozok.

2015. febr. 27. 20:22
 10/88 anonim ***** válasza:
10%

A buli utáni óvszeres védekezést el tudom képzelni:S


Nekünk hogyhogy beválik 6 éve?


El kell mondanod anyukádnak, irány a nőgyógyász.

2015. febr. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!