Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kell két íróasztal? Mik a...

Kell két íróasztal? Mik a tapasztalatok? 2 gyerek egy szobában,4 év korkülönbség.

Figyelt kérdés

Lehet, hogy mire a nagy 5.-es lesz, addigra elég egy is, mert a nagy inkább az ágyban hasalva fog tanulni? Én ott tanultam, még a házit is a földön hasalva írtam, de ez mennyire jellemző?

Jelenleg a nagy elsős, de az új szobabútor miatt most kell döntenem.


2015. febr. 24. 17:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
jaj, ne.. kell egy asztal, szék, ágy, szekrény/polc egy gyereknek... ami csak az övé Vannak olyan asztalok, ahol a magasság állítható, olyan kell, mert igazítani kell, ahogy nő.
2015. febr. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó, ha van. Oké, én is sokszor az ágyon tanultam, de voltak dolgok, amik miatt azért mégis oda kellett ülnöm az asztalhoz, arról nem is beszélve, hogy valahol azért a könyveket, füzeteket tartani is kell.

Egyébként nem túl egészséges a hátnak ez a hasalva tanulás, főleg ha írnia is kell, és a szemet is ronthatja, ha nem jó a fény, ezt pedig az íróasztalnál jóval könnyebb orvosolni, mint a földön/ágyon.

Mi is sokáig egy szobában voltunk a testvéremmel, de mindkettőnknek volt saját íróasztala.

2015. febr. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi most tervezunk butort a gyerekszobaba, szinten negy ev korkulonbseg, leany s fiu(a fiu meg pocaklako), s mi mindket gyermeknek kulon agyat, szekrenyt, polcot, iroasztalt csinaltatuk. Ket emeletesagy, az agy alatt lesz a szekreny s iroasztal.

Kell nekik egy kis "intimszfera"... Szerintem csinaljatok ugy, hogy mindkettonek legyen...

2015. febr. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 piriiiii ***** válasza:
44%

Hát, én most érettségizek majd, és szerintem lazán megszámolnám a két kezemen, hogy hányszor tanultam az íróasztalnál.

Bár, minden olyan barátomnál, ahol egy szobában van két testvér, két íróasztal van.

Ezt végül is nem mi mondhatjuk meg, hanem a két gyereked...

Egyébként, ez azt jelenti, hogy mire a kisebb iskolába kerül, kell négy év, addig mit csinálsz a másik asztallal?

Szerintem ne vedd meg most mindkettőt, hanem tedd félre a pénzt, és akkor is meg lehet venni azt a másik íróasztalt, ha a kisebb is igényelni fogja (ami amúgy egyáltalán nem biztos ugye).

2015. febr. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

[link]

3-as vagyok.

Mi ennek alapjan keszitjuk el. A szoba iszonyu kicsi... mas megoldas nalunk nem is johet szoba. Csinalhattok ti is ilyesmit ha helyhianyban szenvedtek...

2015. febr. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Egyedi gyártású bútor lesz. A terv is megvan, elrejthető íróasztal lesz, hogy ne foglalja a helyet. Vagy most beépíttetem, vagy nem lesz.
2015. febr. 24. 17:58
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem akarom az ágy alá tenni az íróasztalokat, nem tudom úgy elrendezni, hogy természetes fényt is kapjanak.
2015. febr. 24. 18:00
 8/10 anonim ***** válasza:
Szeretem az ieás hozzáállást, hogy egy hosszú bútorlapon is lehet két gyereknek kreatívkodni és tanulni.
2015. febr. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kell.

5 év különbség volt köztem meg a tesóm között, egy szobába voltunk külön íróasztalunk volt. A tesóm ott is tanult, én eleve elsumákoltam a tanulást, de akkor is az íróasztal a tanuláson kívül amolyan szentély szerepet is betöltött.

Kinek-kinek a saját íróasztala szent és sérthetetlen volt, annak a másik a közelébe engedély nélkül nem mehetett. Ott voltak a kis személyes kincseink, mert ugye pl egymás szekrényébe ha épp az volt valamelyikünknek a napi feladata hogy a ruhákat a szárítóról pakoljuk el, akkor benyúltunk a másik szekrényébe, de az asztalhoz sose.

2015. febr. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A én fiaim között is 4 év van,annyi különbséggel,hogy a pici idén már sulis lesz.

A gyerekszobába van nagy íróasztaluk,de általában az étkező asztalnál tanul a nagy.

2015. febr. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!