Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Sikerült már valakinek tényleg...

Sikerült már valakinek ténylegesen lebeszélni valakit az ab-ról?

Figyelt kérdés
Anya terhes, de el akarja vetetni. Meg se akarta mondani, de véletlen hallottam ahogy apával beszélnek róla. Annyira szeretnék egy kistesót! De azt mondják kizárt dolog, elég vagyok én. :( Mit tegyek?
2015. ápr. 2. 17:15
1 2
 1/13 anonim válasza:
35%
Próbáld meg mindenképpen lebeszélni róla. Mondd nekik minden nap, hogy te mennyire szeretnéd. Talán anyukád megenyhül erre egy kicsit. Próbáld meg őt emlékeztetni (valahogyan), hogy milyen volt, amikor veled volt terhes és milyen öröm volt neki, amikor te születtél meg (fényképek stb.). Próbáld meg neki azt is kifejteni, hogy az abortusz nem jó dolog. Sok sikert. :)
2015. ápr. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Mutass neki ab videót.
2015. ápr. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ez a fényképes dolog jó ötlet! De mindketten orvosok, szóval ha nekiállnék kiselőadást tartani arról, hogy milyen az abortusz, akkor nem csak kinevetnének, de szerintem végig se hallgatnának. Az áltudományos hülyeségeket meg én se állhatom. Szóval inkább az ilyen kis "trükkök" érdekelnének, ha van valakinek jó ötlete. Szégyenlem kicsit magam emiatt, de tényleg mindig vágytam egy kistestvérre. És most szinte itt van. :(
2015. ápr. 2. 17:37
 4/13 anonim ***** válasza:
27%

Jó ötlet, amit az első írt. Fénykép, régi story-k.

(54%-osnak meg mindig olyan okos válaszai vannak, hogy csuda...)

Anyukád zárkózik el ennyire a babától vagy apukád is? Mert ha apukád akarná, akkor ketten több eséllyel tudnátok meggyőzni.

Anyukád mennyi idős?

Remélem sikerül meggyőznöd. De ha nagyon nem akarja, ne erőltesd. :(

2015. ápr. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
azt tudod,hogy mi lehet az oka? mert valami biztos van. betegség,anyagi körülmények stb. az a baj,hogy nem tudni,miért. anyukámnak pl. méhen kívüli volt,esélye se volt a babának,meg vérmérgezést okozhat. mielőtt kampányolsz,járj utána nem-e erről van szó,mert akkor csak fájdalmat okozol. ha nem,akkor marad az,hogy elmondod,te mennyire szeretnéd,örülnél neki,és nosztalgiázol a régi babacipőddel,fotókkal,videókkal, vegyél neki olyan babakönyvet amiben számolva vannak a hetek,és,hogy éppen mit fejlődik a baba.
2015. ápr. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
23%

"(54%-osnak meg mindig olyan okos válaszai vannak, hogy csuda...) "


Mondjuk te sem mondtál semmi okosat...

2015. ápr. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem tudok sokat, rögtön leintettek, hogy el van már döntve. Apát megkörnyékezem, ő talán majd mond valamit. Amúgy mindketten 40 évesek.
2015. ápr. 2. 17:57
 8/13 anonim ***** válasza:
Kérdező te mennyi idős vagy? Lehet hogy a kora miatt nem akarja anyukád, bár az én férjemet 42 évesen szülte anyós.
2015. ápr. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%

Hát, 40 évesen én sem szülnék már.

Sok szempontból Édesanyám is megbánta a húgomat, akit érzelmi szinte csak én nevelek.

55 évesen az unokájához sincs már annyi türelme, nemhogy egy kamaszhoz.

Amikor valaki rábeszéli a babát másra, az a "máspéniszévelveriacsalánt" tipikus esete.

Ugyanis nem te hordod ki, szülöd meg, szoptatsz, fejsz, kelsz éjjel, pelenkázol, kínlódsz.

Te lassan kirepülsz, anyukád meg ott marad egy kisgyerekkel.

Szép dolog a nosztalgia, de a gyereknevelésnek sok olyan árnyoldala van, amire nem gondolsz.

2015. ápr. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem ezt nekik kell eldönteni, és ne szólj bele. 40 évesen én sem szülnék már, akkor sem ha első gyerek lenne.Rengeteg egészségügyi kockázattal jár és megértem anyukádat hogy nem akar belevágni.
2015. ápr. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!