Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Érdemes megpróbálni lebeszélni...

Érdemes megpróbálni lebeszélni valakit a császármetszésről, aki az önfejűségéről és makacsságáról híres?

Figyelt kérdés

2015. márc. 5. 15:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Sztem ebbe eleve senkinek nincs beleszólása. Miért kellene lebeszélni? Ő döntése.
2015. márc. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
ez így van. meglehet persze a véleményed (tarsd meg szerintem) de senkinek nincs beleszólása,hogy ki hogy akar szülni. plussz nem tudhatod valójában miért akarja, ha annyira semmi oka nem lenne rá, az orvos se vállalná el.
2015. márc. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Elmondani el lehet, hogy mi a véleményed, de erősködni felesleges.
2015. márc. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem érdemes, ugyanis neki kell eldönteni, az ő gyereke, ő szülése, az ő teste. Egy ember beszélheti le vagy rá ezzel kapcsolatban bármire is ha megvan rá az oka, az pedig az orvosa.
2015. márc. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Érdemes megpróbálni, csak készülj fel, hogy semmit sem fogsz elérni vele.
2015. márc. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem csak az ellentétet szítanád köztetek. Nem hinném hogy eredménye lenne így értelme sem igen. Értelek és megértelek én is megpróbálnám ha annyira közeli rokon vagy barát lenne de nem gondolnám egy másodpercig sem hogy sikerrel járok.
2015. márc. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
35%
hát nem tudom.. én épp tegnap láttam császármetszést és el sem tudom képzelni, hogy ezt valaki önként akarja... ahogy tépték a sebszéleket, ahogy a fém tágítókat dugdosták a nyílt seben keresztül és a méhszájon húzták ki... nagyon kegyetlenül néz ki. Persze az megint más ha az anya vagy gyermek élete ezt követeli meg, de hogy önszántából...
2015. márc. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem, sőt...bunkóság beleszólni. Az anyán és az orvoson kívül senkinek semmi köze a dologhoz.
2015. márc. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%
Hát, én elég önfejű és makacs vagyok és császárral akarok szülni. Anyám próbált többször is lebeszélni, de (milyen érdekes) nem sikerült neki. Senki se tudna lebeszélni. Hiába néztem videót, akármit, akkor se.
2015. márc. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Egy ilyen kérdésben, ha valakit lebeszélnek, akkor az illetőnek vállalni kell a következményeket is, ha a természetes szülés során komplikációk lépnek fel. Sajnos ezekről a komplikációkról soha nem beszélnek, pedig rengeteg nő szenved aztán tőlük egy életen keresztül, gyakran a gyerekkel együtt. Én támogatom azt, hogy egy nő maga döntse el, hogyan szeretne szülni.
2015. márc. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!