2015-ben hogyan zajlik egy abortusz?

Figyelt kérdés
18.éves vagyok és terhes,nem szeretném megtartani nem érzem magam késznek erre a feladatra és már a párommal sem vagyunk együtt bár ő szeretné ha megtartanánk de úgy érzem nem lenne ennek jövője és csak a baba szenvedne,arra lennék kíváncsi hogy hogyan történik elejétől a végéig? És arra is hogy mielőtt a korházig eljutok és a beavatkozásik milyen vizsgálatokon kell majd átesnem,7 hetesnek saccolt ma a doki és holnap kell ultrahangra mennem,nagyon kivagyok lelkileg nem tudom hogyan fogom feldolgozni

2015. ápr. 7. 23:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy, ahogy 2014-ben... Kismillio kérdés van ahol már nem egy ember leírta a személyes tapasztalatait, használd a keresőt.
2015. ápr. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
16%
Csak bánni fogod, tartsd meg. Párod is szeretné..
2015. ápr. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
51%

Már megint jönnek az IQ-nulla zombik a Néma sikoly c. propagandafilmmel, aminek semmi köze a valósághoz, csak manipulálni akar? Az ilyenek talán szülhetnének maguknak ahelyett, hogy más életét próbálják megnyomorítani. Egy abortusz sosem örömhír, de gyakran felelősebb döntés a gyerek megtartásánál, aki pedig csak fogamzásgátlásra használja az abortuszt, annak úgysem fog a lelkére hatni senki.

Ahhoz, hogy megszakíthasd a terhességet, legalább egy beszélgetésen túl kell esned valakivel, akinek az a munkája, hogy lebeszéljen róla. Megpróbál a lelkedre hatni, de közben abszolút nem érdekli, mi lesz veled vagy a gyerekkel, ha mégis megtartod.. mindenesetre ez a dolog menete. Aztán befekszel a kórházba, és elvégzik az abortuszt. Néhány napot bent kell maradnod lábadozni. Ha rákeresel a neten, pontosabb leírásokat is találsz róla. Ha van elég pénzed, próbálj inkább valamelyik határmenti országban tablettás terhességmegszakítást elvégeztetni.. Ez túl "barátságos" módja a terhességmegszakításnak, azért is nem engedélyezik itthon, mert jelenleg az abortuszról szóló rémhírekkel próbálják manipulálni a nőket, hogy nyomorba vagy szeretet nélküli családba is megszüljék azt a gyereket.. hogy ezek közül a gyerekek közül néhányan a kukában végzik megfojtva, az senkit sem érdekel.. Kitartás, szedd össze magad! Az ideálisnak induló gyerekvállalások nagy része is végül válással és ellenségeskedéssel végződik, a ti esetetek valóban mindenkinek csak szenvedést okozna.

2015. ápr. 8. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
20%
Annyi lehetőség van... Nem tudnád mondjuk örökbeadni? Rengeteg pár vár gyermekre, mert nem sikerül nekik. Elhiszem, hogy félsz tőle és ha egyedül vagy, akkor baromi nehéz. De ettől még megölni nem kéne szegényt.
2015. ápr. 8. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
59%
Az orokbeadas duma a kedvencem. Te kihordanad, vigyaznal ra, megszulned minden kotodes nelkul?? mert aki meg a szules.utan sem kotodik a babahoz, ott valami komoly lelki gond van! Ezzel meg megint ott vagyunk ahol a part szakad, megtartja es a semmire, egyedul ottmarad egy gyerekkel. Minimum 2 elet tonkreteve. En sosem mennek abortuszra, de nekem.az orokbeadas meg kegyetlenebb dolog az anya szemszogebol, meg majd a kamaszgyerekebol is aki nem tudja, h miert nem kel..
2015. ápr. 8. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
67%

orvos - terhesség megállapítása

mond h nem tartod meg - ad papírokat

védőnői vizit - tőle kapod a csekket - asszem 2 vizit lesz nála

csekk - és befizeted a 30e

labor vizsgálat

időpont - dokitól

műtét - kis altatásban - vigyél minden papírt, csekket amit kaptál

pár óra pihi és mehetsz haza

pár nap kímélő üzemmód otthon

ha láz vagy nagyobb görcs van akkor vissza a kórházba azonnal

pár napig érzékeny lesz a hasad

és 6 hét no szex - regeneráció miatt


lelkileg:

ez az amit neked kell feldolgozni

tess logikus érvekkel alátámasztani

itt is át kell esni a gyász fázisain csak gyorsabb lesz

és nem sajnálni semmit sem ! a döntést pláne nem ! ha már meghoztad !

gyereked simán lehet még ettől nem félj

és átgondolni a védekezést kicsit jobban


asszem nem hagytam ki semmit sem de ha igen írjátok meg

2015. ápr. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
20%

Az abtabletta egyáltalán nem "barátságos", ne beszélj már marhaságokat. Nem olyan mint egy fájdalomcsillapító, hogy beveszed és 20 perc múlva elmúlik. Sőt sokszor kell műtéti úton befejezni.

Az örökbeadáshoz meg annyit, hogy ha az apa meg akarja tartani, akkor nem lehet örökbeadni.

Kérdező, ha nagyon kivagy esetleg hívj föl egy segélyvonalat, vagy a műtét után menj el egy pszichológushoz. Jobb lesz, ha kibeszéled magadból. Ha meg a "párod" nem hagy fel az érzelmi zsarolással, akkor ignoráld, mert csak rosszabb lesz.

2015. ápr. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
58%
Még mindig jobb egy abortusz,mint a semmire szülni.Ez az örökbeadosdi egy marhaság.Ki az a hülye,aki 9honapig a szíve alatt hordja,akaratlanul is kötődik a magzathoz,megszüli,aztán azt mondja,hogy " tessék itt van,lemondok róla".Ne beszélj okoskodó hülyeséget.Ő így döntött,az ő teste.Kérdező,műtét után Spuri gyógyszert íratni.Egyébként neki két nap,mert még nem szült.Első nap feltesznek egy úgynevezett laminariat,ami tágítja a méhszájat,és következő nap műtik meg.
2015. ápr. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
61%
Nem értem,hogy egyeseknek miért szúrja Ennyire sz abortusz a szemét.Nem a saját magzatjarol van szó,akkor meg minek a hiszti.Remélem egyszer Megértem.
2015. ápr. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
44%
Ma nagyon sok ilyen dolgot olvastam,itt a gyakorin.Elképesztő,hogy egyesek annyira beszűkült gondolkodással bírnak,hogy betiltanak az abortuszt.Most komolyan,mi a jó ég lenne ebben az országban m?!Sokan nem is tudják sokszor,hogy mit beszélnek.Ja,nem utolsósorban,a fogamzásgátlót lehetne olcsóbban adni,bár nem tudom mennyibe kerül,nekem spirál van fent,ami szintén nem egy életbiztosítás,tapasztalatom van.
2015. ápr. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!