Abortusz. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Mennyire fáj lelkileg és testileg? Mi a menete?

Tapasztalatokat szeretnék nem pedig kioktatást..


2015. ápr. 5. 18:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
21%
a babának ezerszer jobban fáj mint a nőnek. Menete? Megállapytják a terhességet, megmondod hogy meg akarod ölni, elmész a családvédelemhez, megpróbál jobb belátásra téríteni. utána három nap múlva visszamész, kitöltöd a nyomtatványt, amivel mész a kórházba. kifizeted a csekket, majd a szülészet egynapos műtéti részlegére kell menni. megmérik a vérnyomásod felveszik az adataid, ha még nem szültél előző este kell bemenni felhelyezik a tágítót. utána betolnak a műtőbe, elaltatnak, vákuummal összetörik a kis testét, majd kikaparnak. felébresztenek, kitolnak a szobádba. este mész haza
2015. ápr. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%
Ha nem akarod a gyereket,semmi gondod nem lesz lelkileg,és ne hagyd hogy bűntudatot keltsenek benned.Testileg se fáj semmi,csak azért izgulsz picit,hisz mégis csak egy műtét,de gyorsan megvan,elaltatnak,nem érzel semmit,utána se vagy rosszul.Kórházba is mehetsz,de mehetsz magándokihoz is,ott nem kell egy nappal előbb befeküdni,ők gyorsabbak.
2015. ápr. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
14%
ja.. neki nem fáj.. de a gyereknek nagyon
2015. ápr. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%
3-as,aztán te honnan veszed hogy fáj a magzatnak,mikor még tudata sincs ? Hagyjad már ezt a hülyeséget.Ezt akarják belebeszélni mindenkibe,de aki eldöntötte,az elmegy abortuszra és kész.
2015. ápr. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%

NEM fáj a babának, és NEM is törik össze a kis testét, mert még nincs is neki! Sőt! idegei sincsenek.

Sem fizikailag, sem lelkileg nem fáj. Hacsak nem ülsz fel a sok ostoba abortuszellenes demagógiájának.

Ha megfontolt döntés eredménye, akkor menj nyugodtan.

2015. ápr. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
70%

és nem baba ....

a 12 hétig csak embrió

2015. ápr. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%

Nekem 19 évesen volt.

Nem viselt meg lelkileg, mert tudtam, hogy ez a lehető legjobb döntés.

Fizikailag kellemetlen volt a tágítás, de ennyi.


9 év múlva szültem (tudatosan, tervezett gyerek), semmi problémám nem volt az abortusz miatt. Tökéletes, papírforma szerinti terhességem volt, 37. hétig dolgoztam vendéglátásban.

Ne a szíveddel, az eszeddel dönts! Egy gyerek óriási felelősség!!!

2015. ápr. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
64%

Nekem kb 4 eve volt, 18 evesen.

Ahogy ezt mondtak , csalad segito stb en mar errol nem irok. A vercsoport meghatarozas fontos, de ezt ugyis elvegzik. Ja meg hogy a befizetett csekkel menj.

Nekem aznap reggel 8ra kellett menni, volt UH, aztan adtak haloinget, felhelyeztek a tagitot, ez elegge fajt de a gorcsok amiket kivaltott az nem. Ez volt 9kor es 11korul mentem a mutobe, fel 12kor mar az agyamba voltam alig kaban tehat hamar vege lett a mutetnek. A mutobe rendesek voltak. 3orakkor mar mentem haza. Nekem oszinten kb a legrosszabb elmenyem a branull behelyezes volt a kezfejbe...

Meg nem bantam, mert meg most fejezem be a sulit mas nyakara nem akartam szulni, de kellett egy ev hogy ne sirjak miatta. Akkor es ott ez volt a legjobb dontes. Es egyebkent a nagy abortusz elleneseknek meg orokbe ado partiaknak uzennem, hogy megdobbennetek ha tudnatok hogy melyik taborrol milyen velemenyen vannak az eus dolgozok....

2015. ápr. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
15%

Nem vagyok abortuszellenes, de:

8. hétig embrió, 9.-től magzat. Egy 9 hetes magzatnak vannak ujjai, szeme, szemhéja. A 11. hétre minden szerve kifejlődik, a 12. hétre az agya teljesen kifejlődik, képes érezni, vannak hangszálai, képes kiabálni.


De ez a te döntésed, ne hagyd, hogy bűntudatot keltsenek benned, ha te ezt szeretnéd.

2015. ápr. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
66%
Nekem szintén 19 evesen volt!iszonyatosan megviselt de egy percig nem akartam megtartani..fiatal voltam parkapcsolat és biztos munkahely nélkül!fájt nagyon tágítás de nem kellett egy nappal előtte bemennem még jó ,lelikelg még jobban megviselt volna bent egy éjjel!akkor nem néztem utána,h néz ki egy 11 hetes embiró (baba)..par évvel utánna láttam egy abortusz videót szörnyű volt..de nem bántam meg mert tudtam.h nem akkor volt ott az ideje..de eldöntöttem,h soha többé nem tennék ilyet ..és soha nem leszek olyan felelőtlen,h ez előfordulhasson..ezután ismertem meg a férjem hatalmas szerelem,egy év mulva terhes lettem igazai szerelem gyerek..egy csoda:)tervezzük a következő babát!nem vagyok abortusz párti hisz en is anya vagyok de nem lehetek állszeng hisz tudom,h vannak helyzetek amikor nincs jobb megoldás!
2015. ápr. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!