Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Miért vagytok ennyire embertel...

Miért vagytok ennyire embertelenek?

Figyelt kérdés
Nemrég feltettem egy kérdést, hogy védekezés mellett lettem terhes, és nemtudom mit csináljak. Írtátok hogy tartsam meg, ne legyek gyilkos. Megtartottam. Most érdeklődtem a pénzügyi dolgokról és a családi pótlékról stb. Erre azt írtátok hogy nem kéne a semmire szülne stb. Miért jó ez nektek? Nem szégyenlitek magatok??
2015. ápr. 15. 16:35
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
92%

NNézd, vannak ilyen emberek. Ha abortusra mész, gyilkos vagy, ha megtartod minek a semmire, ha örökbe adod nem vagy anya, különben is biztos nem is vedekeztel. Agyatlanok.


Családi pótlék 12, egyedülállónak 13700. Tgys, gyed munkaviszony után jár összege jövedelem függő. Gyes alanyi jogon jár, 24e körül van. Egyszeri anyasagi segély 60 körül van

2015. ápr. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
90%

Nem, nem szégyellik. A legtöbb ide tanácsokat írkáló még sose volt olyan helyzetben, hogy ilyen komoly döntést kelljen meghoznia, csak a "szájuk" jár.

Másrészt meg biztos jó érzés lehet nekik, ha csak virtuálisan is, belerúgni valakibe, aki amúgy is a "földön fekszik", ettől biztosan még jobbnak, értékesebbnek érzik magukat.


sok boldogságot, egészséget a kicsihez, és kitartást. A nagyszájúakat meg magasból...

2015. ápr. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
77%

Nem tudom, mit írtál előzőleg.

De ha nincs meg a gyerek felneveléséhez szükséges feltétel, akkor miért hallgattál azokra, akik azt mondták, hogy tartsd meg? Fel kellene már fogni, hogy az abortusz NEM gyilkosság.

Gyereket CSAK akkor szabadna világra hozni, ha biztonságosan fel tudják a szülők nevelni.

Ez a gyerek érdeke is.

2015. ápr. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
97%
Ezt nem mások véleménye alapján, hanem neked kell eldönteni, hogy megtartod-e vagy nem. Ha nem engedheted meg magadnak, akkor nem kellett volna. Én anno egy 16 évesnek is azt tanácsoltam, hogy ne tartsa meg, csak mert besikerült, ne rontsa el az életét. Erre mindenki lehurrogott és lepontozott. Szerintem ilyen kérdést ki sem kell írni, ez az a dolog amit mindenki maga old meg.
2015. ápr. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
90%
Ezen az oldalon nagyon kevesen válaszolnak rendesen. Bármit csinálsz az rossz. Ráadásul itt sokak szerint csak fél milliós fizetésre, lakás, autó plussz bankba milliókra nem a semmire vállalás.
2015. ápr. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Eltudjuk tartani, nem azzal van a baj, de azt azért csak meglehet kérdezni hogy mi jár és mi nem. A havi bevételünk 250 ezer körül van, plusz ehhez jönnek a családi juttatások. Nem is a felneveléssel van a baj hanem azzal hogy még nem terveztük ezt a babát és nagyon megijedtem.
2015. ápr. 15. 17:04
 7/29 anonim ***** válasza:
84%

Ne ijedj meg. :) Minden OK lesz.

Ezt amit írsz én is észrevettem.... de le kell sz...ni! Azért is lepontoznak, hogy mi a gyereked neve. Na, ilyenektől mit vársz?

2015. ápr. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
91%
Mik voltak a kérdéseid?
2015. ápr. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Töröltettem őket mert nem akartam további alázásokat.
2015. ápr. 15. 17:54
 10/29 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem anyagilag is kifogtok jönni és magasrol sza..rd le amít itt idegen emberek mondanak neked!!ők ezen nem gondolkoznak csak válaszolnak es mar lepnek is at a következő kérdésre..teged se erdekeljen jobban mint őket!a te életed!amugy meg ahhoz se lenne senkinek semmi koze ha rohadt nagy szükséged lenne arra a penzre!mindenki a kérdésre válaszoljon ..amugy meg menjen a pi..ába:)))
2015. ápr. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!