Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusz ellenesek! Ti miért...

Abortusz ellenesek! Ti miért vagytok ez ellen?

Figyelt kérdés
Én is abortusz ellenes vagyok , csak kíváncsiságból kérdezem , érdekel az eszmefuttatásotok.
2014. szept. 19. 17:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Semmi komplikált dolog! Ugyanolyan gyilkosságnak tartom, mintha már kint lévő embert öl vki! Ha lehetne én még büntetné is, mert némely ember amilyen érzéketlenül tudja mesélni h már x abortusza volt, felháborít!
2014. szept. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Mert nem érzem feljogosítva magam arra, hogy elvegyem a gyerekem életét. És mert nemcsak a tény, hogy emberéletbe kerül, szomorít el, hanem a mód is, ahogyan végeznek a szerencsétlenekkel.
2014. szept. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%
Mert tisztelem az életet és mert az élet tele van lehetőségekkel, de a halál annyira végleges.
2014. szept. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%

- Mert nem tartom kevésbé embernek mint magamat.

- Mert voltam már terhes és tudom,hogy már egy 9 hetes magzat is emberformájú.Nem egy sejtcsomó ahogy sokan szeretnék.

- Mert hívő vagyok,és a Bibliában kerek-perec le van írva,hogy ez bűn.

2014. szept. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

Mert az az ártatlan magzat nem tehet arról, hogy létrejött. Nem tud védekezni, az öli meg akire egyedül számithat!


És persze egész egyszerűen azért, mert gyilkosság. Bár az én szemebe inkább a mészárlás a találóbb kifejezés.


Kedves kérdező, Te miért vagy ellene? :)

2014. szept. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
Azért mert nem a magzat akart megfoganni, nem ő tehet arról hogy azok akik megcsinálták felelőtlenek vagy épp éretlenek voltak. És ami még felháborít hogy még ők sajnáltatják magukat.
2014. szept. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
Azért, mert nem vagyok Isten, hogy rendelkezhessek más élete felett. Egyszerüen nem gondolom, hogy jogom lenne eldönteni, hogy éljen vagy ne.
2014. szept. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%
Na megérkeztek lepontozni az abortuszimádók.
2014. szept. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Jacama válasza:
77%
Mert jogunk van az élethez. A magzat is ember, csak még nem született meg és nem tudja magát megvédeni. 9 hetes magzat már mozog, dobog a szíve, gerince, csigolyái, végtagjai, ujjai, agya van....ő már él!
2014. szept. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Én is pontosan így vagyok vele mint ti.

Fiatal vagyok még 17 éves, de bármilyen rossz helyzetben lennék bármennyi idősen , nem bírnám meg ölni a kisbabámat

2014. szept. 20. 21:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!