Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Menjek ügyeletre vagy rá ér...

Menjek ügyeletre vagy rá ér ha hétfőn megyek a saját orvosomhoz? Lesz valami bajom, ha hétfőig várok?

Figyelt kérdés

5 hetes terhes vagyok ,védekezés mellett lettem terhes ,igy nem szeretném megtartani ,a héten már voltam orvosnál, megbeszéltük ,hogy hogy smint van ezek után . :(

Csakhogy ma fürdés után elkeztem vérezni,nem annyira erős ,de nem is csak pecsételgetős vérzés ,olyan mint amikor megjön...enyhe görcsökkel ,de az sem durvább egy sima menzesz görcsnél.

Ha nem lesz sem a vérzés ,sem a görcs durvább ,akkor ráérnék csak hétfőn menni az orvoshoz .mi bajom lehet ha hétvégén maradok itthon ?

Valószinű ,hogy elment a baba ?


2015. ápr. 24. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem kell szerintem sietned a dokihoz. nagy eséllyel elment a baba, ha nagyon nagyon görcsölnél véreznél akkor hívj mentőt. de amúgy kezeld úgy mint egy rendes menszeszt. azt majd hétfőn bemész. ha szeretnéd a babát azt mondanám menj be az ügyeletre, de így nem kell.
2015. ápr. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
áá, így hova sietnél..
2015. ápr. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ráérsz.

Vsz elment a baba.

Ha nagyon-nagyon görcsölsz, rosszul vagy, durván vérzel, akkor persze menj be az ügyeletre!

2015. ápr. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Amit elöttem írtak, ha rosszul érzed magadat, nagyon erösen görcsölsz, vagy olyan erös a vérzés hogy oránként elázol, és ha lázad lenne akkor menjél mindenképpen korházba.
2015. ápr. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha nem szeretnéd megtartani is, a legjobb ötlet orvoshoz menni. Lehet, hogy elment a baba, de ezt az orvos inkább meg tudja állapítani. Az is lehet, hogy elhalt, de nem eliminálódott(nem lökôdött ki), mert az elég bô vérzéssel jár. Ha meg csak "téves riasztás" és eldöntötted, hogy nem tartod meg, akkor még beleférsz a tablettás módszer alkalmazásába. Mihamarabb döntsd el. Ha nem volt még szülésed, akkor fájdalommentesebb elvileg. Majd írd meg, hogy hogyan döntöttél és voltál-e ultrahangon. Én a tablettás módszert választottam. Még van egy hetem és megyek vissza Uh-ra.
2015. ápr. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!