Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortuszt minden kórházban...

Abortuszt minden kórházban végeznek? Hova kell elindulni?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok vele, hogy első a nőgyógyász. De menjek maszekhoz és ő továbbküld majd (családsegítő), vagy eleve a kórházi szakrendelésre kell időpontot kérni? És honnan tudhatom, melyik kórházakban végzik el?
2015. máj. 4. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Kár, hogy anyukád megtudott szülni,utolsó. A világ szebb lenne nélküled...
2015. máj. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mehetsz magán dokihoz is, de az értelemszerűen még plusz költség a 30ezren fölül. Amúgy simán bebattyogsz bármelyik nőgyógyászati szakrendelésre és majd ott mondják a többit. A doki fog küldeni mindenhova.
2015. máj. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezt ertem, de kb. 1 honap mulvara adnak idopontot a rendelesre. Ezert is kerdeztem.
2015. máj. 5. 09:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ezt nehezen hiszem, de akkor menj máshova. Ha el akarod vetetni, akkor nincs időd szarozni.
2015. máj. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A nőgyógyászati szakrendelés mondjuk SZTK-ban valóban előjegyzés köteles, mármint hogy időpontot kell kérni, de ha sürgős a helyzet, akkor tesznek kivételt. Pld. nekem rákszűrésre mindig időpontot kell kérnem, de volt, hogy egyszer véreztem szex után, odamentem időpont nélkül, mondtam, hogy sürgős, és azonnal bemehettem. Gondolom, nem mondtad, hogy mi a problémád, csak kértél egy időpontot, de szerintem menj vissza, és mondd, hogy sürgős lenne.
2015. máj. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2015. máj. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!