Normális hogy így érzek?

Figyelt kérdés
A második gyerekünk védekezés mellett fogant,őt megtartottuk.Ismét terhes vagyok szintén védekezés mellett terhes lettem,valoszinü nem tartjuk meg de mégis ugy érzem hogyha a másodiknak hagytam hogy megszülessen akkor ő is megérdemelné.

2015. máj. 7. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem normális és természetes az érzésed.

(A harmadik gyerekkel a vidámság költözött a családba. Az elsővel nagyon sokat izgul az ember, a másodiknál hirtelen nagyon sok dolog lesz, nem ér rá annyit örülni az ember, de a 3. már magát szinte bepelenkázza, és a testvérek is nevelik. Csodálatos lett a család és már nagyobbak, ez érződik is rajtuk, hogy így nevelkedtek.)

2015. máj. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod.
2015. máj. 7. 19:28
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Én már a második gyerek után lecseréltem volna azt a védekezési módot amivel teherbe estem!
2015. máj. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kérdés hogy te mit csinálnál máshogy.
2015. máj. 7. 19:56
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
nem tudom hogy normális-e nekem meg se fordulna a fejemben sz abortusz. És igen szerintem is járna az a esély a harmadik babának is. Megkérdezhetem mivel védekeztek?
2015. máj. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. A második sima,hormonmentes spirál mellett fogant. Aztán amikor ő megszületett,akkor javasolta a dokim a Mirena nevű spirált,azt mondta ez bomba biztos lesz.Hát nem úgy néz ki.
2015. máj. 7. 21:11
 7/7 anonim ***** válasza:
73%

Szia! Nekem nemrég született a 3. Babóm. Nem mondom, az első két hónap horror volt, de valami teljesen más kategória a 3 gyerek:-) hihetetlenül jó látni, hogy már most számíthatnak egymásra! A nagyom (6 és 4 évesek) etetik, játszanak vele, a pici, ha meghallja őket, ha sírt is, rögtön felragyog.

Bizony, jól érzed, ő is megérdemelné az életet. És még azt tudom javasolni, hogy ha nem akartok több babát, szülés utàn (vagy ha csaszi lesz,akkor akár az után rögtön)köttesd el magad.

2015. máj. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!